Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ruční brzda, rádio


Dave89

Recommended Posts

Ahoj, zdravím všechny. 

V neděli jsem koupil Peugeota -406, rok výroby 06/2001-100kw benzin  s tím že mi nefunguje ruční brzda, nejsem si jistý čím to může být. 

A pak jsem si chtěl pustit v rádiu CD, ale nějak mi také nefunguje:/  je tam rádio originál. Je možné ho případně vyměnit za jiné? Aniž by to udělalo nějaký problém s elektrikou v autě? 

Přemýšlím že to stejnak dám do servisu aby se mi na to někdo podíval. Jsem lajk a autům nerozumím. 

Predem děkuji všem za odpovědi.

ACA17417-74F8-440D-8760-45BE12D6CA0C.jpeg

112EF1D7-3C30-4321-AFB8-EA6D2861B150.jpeg

Upraveno uživatelem Dave89
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, děkuji za tip.

tak že musím stejnak do servisu aby mi to opravili co? Pokud je hl něco z toho co Píšeš 

právě že sem zkoušel i oprvavdz starý CD, ale bohužel nic :/ CD vyjelo a píše to něco.

asi jako že to nepodporuje to CD.

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mel changer a ten mel obcas problem s vypalenyma, natoz s RW, a obcas to nechtelo ani originaly CD-R nebo CD+R (uz si nepamatuju), a laser byl citlivej, odreny CD to taky nehralo...... 

s tou zadni brzdou - ja se do brzd nehrabu, to je tak dulezity prvek na aute, ze to davam k tem, co tomu rozumeji lepe jak ja.

PS: a necituj predchozi prispevky (to tady ti moderatorsti bubaci nemaj radi) :D, lepsi je takto oznacit skrze zavinac @Dave89

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyspecifikuj to do prvniho prispevku..... 406 nestaci, ale rok vyroby, mux nemux, radio typ (nedelalo se jen jedno) a nekdo ti pak poradi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...