Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupě 2008 - jak dlouho


Edriano

Recommended Posts

Manželka objendávala 2008 na konci ledna, prej by měla být cca za dva týdny. Ale je to služební na operák a leasingovky mají úplně jiné ceny, než my soukromý "plebs" - tak je otázka, jestli nemají i vyšší prioritu do výroby...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednávali jsme minulý rok koncem léta, od podpisu do výroby auta cca 5-6 týdnů, ale potom více než měsíc auto cestovalo z fabriky k prodejci. Údajně měli problém s přechodem na nový logistický systém. S vyřízením přihlášení a nalepení polepu tedy trvala celá akce cca 3 měsíce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Nechcem tu zakladat novu temu nakolko mam len jednu otazku ohladom 2008 cky a to konkretne cuvacieho svetla . Sa mi zda ze je v narazniku uplne dolu na pravej strane . A tym padom by ma zaujimalo co je to biele svetlo na zadnej kapote. Ta druha polka co je na karoserii su  smerovky to mi je jasne ale tie vnutorne biele maju aku funkciu ? ci to je len na image ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mal by som este jednu otazku neviem ci by mi to niekto vedel upresnit no pri prvych 2008 ckach som videl pohotovostnu hmotnost pisanu okolo 1040 kg alebo podobne no pri tychto poslednych je to uz okolo 1140 vie mi niekto povedat v com je rozdiel alebo preco su tieto posledne modely tazsie ? Idealne by bolo keby napisal niekto kto ma z prvych modelov co ma napisane v technicaku vdaka za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 4. 2018 at 12:13, Mandela12 napsal:

Mal by som este jednu otazku neviem ci by mi to niekto vedel upresnit no pri prvych 2008 ckach som videl pohotovostnu hmotnost pisanu okolo 1040 kg alebo podobne no pri tychto poslednych je to uz okolo 1140 vie mi niekto povedat v com je rozdiel alebo preco su tieto posledne modely tazsie ? Idealne by bolo keby napisal niekto kto ma z prvych modelov co ma napisane v technicaku vdaka za info.

mám naftu a nové model.staré 1.6 váží podle manuálu 1 170kg.můj 1,6 blue HDi podle techničáku váží 1 235kg.nárust hmotnosti bude o nádrž na adblu cca 20l + patřičné upavy výfuku.možná se počítá jestli je rezerva dojezdová, plnohodnotná nebo žádná nevím......

Upraveno uživatelem zzipCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...