Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nápad změny ad Volby do Vedení klubu-Důležité!!!


Pe.Tr

Recommended Posts

Ano. Chtit odkazat nebo nasmerovat novacka, pokud po nekom neco ma prebrat, tak ma dostat aspon neco. A ne nic. A ty jako predseda jsi to nic zastitil a obhajoval uz v obdobi prede mnou a pak..... To vlastne nema smysl. Ty stejne napises podobny blabol ze jsem mel vse jak na podnose a pulka klubu ti stejne uveri. Ja budu rad kdyz tyhle tvy kecy za rok uz nikdo cist nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje kecy? Ale nepovídej... Já si tady ego nehoním, já nemám potřebu všude omílat, jak na mě byli zlí a jak mi nepomohli. Pravda je ale jednoduchá a ikdyž sem na Tebe chtěl brát ohledy, tak už nehodlám, protože představa, že klub dostane do ruky někdo jako ty je k pláči. Byl jsi vyzván k rezignaci, protože si přes půl roku ve vedení neudělal ani ťuk, shodlo se na tom celé vedení a mým jménem jsme Tě vyzvali k rezignaci. Byl si první člověk v historii klubu, kterého vyhodili za neschopnost, tak tu už konečně přestaň dělat ramena... 

Navíc, já z klubu neodcházím, takže nepředpokládám, že tu ode mne už za rok nikdo nic číst nebude...  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že vás to baví! Snad každý, kdo se o klub alespoň trochu zajímá, už to četl x krát a udělal si o tom svůj obrázek. Navíc těmito dohady nic nezměníte, jen lidi ještě víc odradíte. 

Osobně doufám, že se najde dostatečný počet nadšenců, kteří tu káru potáhnou dál, ať už to budou jednotlivci nebo “strany”. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo se tu po tobe vozi. Ja jsem uznal ze pro klub jsi udelal hodne. Ale rozhodne neuznam, ze partneri a kontakty na ne byly v poradku. A kdyz jsem videl jakou mam od vas podporu a zpetnou vazbu, tak co jsi jako ocekaval. Ze budu spolupracovat s nekym kdo nema zajem? A ted to svadis na mou neschopnost :D. A ze se shodlo cele vedeni? Ano at ziji particky.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Charlie 1 a do te jsem evidentne nezapadl. Vim to ja, vedi to i oni. Dal bych se v tom nepitval, ale priznivce particek rozhodne nejsem a verim ze se kandidati kteri budou chtit spolupracovat, najdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Charlie 1 Vyjádřím se jen k tomu řádnému členství, zbytek je mezi jinými účastníky.

Také každý rok zvažuji, že členství neprodloužím. Ale nakonec si říkám, že klub chci. Chci, aby fungoval a je mi jasné, že nikdy to nebude dokonalé a už vůbec nikdy podle mých představ. A bez peněz to nejde. Jako moderátor bych mohl mít řádné členství zdarma, přesto ty 3 stovky ročně pošlu. Ty sám sem chodíš pro rady a informace. Také poradíš a pomůžeš, to nepopírám. Kam budeš chodit, až klub nebude, protože nebudou finance na provoz serveru, webhostingu,... ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj @Charlie 1  :papa   Možná mám chybný názor, nato jsem tu dost krátce.  Ale myslíš si , že podpora klubu (řádné členství) má plnou souvislost s vedením klubu ?  :myslim 

Když nebudu přispívat, tak jediné čeho docílím je, že z nedostatku financí to jen zhorším . . . To že mne nějaký člen ve vedení klubu štve neznamená, že mne štve celý klub :(

Úprava:  Prosím neber to jako útok na tvoji osobu. To je to o co tu jde - říci svůj názor. To ale neznamená, že jsi špatný chlap - prostě máš jen jiný názor než já.  ;)

Také už jsem si tu vyměňoval názory a přesto s ním jdu na pivo :D

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tak co je to výhoda ?    Výhoda je , že mi člen klubu dá větší slevu v servisu než bych měl na kartu člena jako neznámý ???    Výhoda je , že mne sraz stojí méně než nečlena ?  Já nevím - to je asi věcí názoru :roker

Já si třeba auto neopravím, tak jsou mi díly od Badisaka k ničemu :(

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scratchi... Scratchi... furt stejná pohádka dokola? to bylo keců jak každého partnera oslovíš individuálně, jak s nimi jednáš atd... když jsme přišli na to, že jsi za půl roku oslovil sotva dva partnery a začali na tebe tlačit, aby jsi dělal co máš, tak si vzal univerzální zprávu (o kvalitě nebudu raději ani hovořit) a rozeslal jí všem z tabulky... Někteří partneři se z ní nevzpamatovali do dnes... ale ty radši stále budeš mlet o tom jak jsme ti ublížili, křivdili ti atd... Kdyby si čas co jsi měl na pomlouvání raději využil pro klub, mohl jsi dnes být ještě ve vedení... 

A teď čekám, jaká pohádka tady bude proti mě... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslis tu zpravu, kterou jsem nejdriv poslal na schvaleni k vam? Hmmm, kde se stala chyba, ze doslo k reakci ok, to poslat muzes.............. ono moc oslovovat neslo, protoze psat si potupne na info@ ....... o nejaky kontakt na osobu, ktera jedna/jednala s peu clubem, mi prislo po letech predchozi spoluprace, opravdu trapne.

A tva veta to presne vystihuje jak to bylo, pomluvy se sirily, sup s nim pryc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A neberte to zase nějak hnusně, ale nechcete se na to osočování, napadání a vymlouvání už vysr...  VŠICHNI :bacha   Prostě jste měli neshody no :o  

Já jsem tu nový a tak trochu už mne nezajímá co bylo. :xvul     Mne zajímá co bude dál. Tímhle přehazováním viny akorát znechucujete lidi, kteří tu jenom čtou a nejezdí na akce, kdy lidi poznají v reálu :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Klemoň mas pravdu, je to tak. Paradoxni je, ze s klukama na srazu vzdy rad pokecam, nevim jestli to maji stejne. Kazdopadne mas pravdu, uz to necham spat, at to konecne usne jednou pro vzdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci do toho kecat ale nejmenuje se tohle vlákno náhodou  nápad změny ad Volby do Vedení klubu-Důležité!!!

 

 

tohle si můžete když už tak vyřídit někde jinde a né tady na sebe akorát tak útočit! 

Edit: Měl jsem za to, že důvodem zde zmíněného vlákna je, udržení klubu a přilákání nových členů. Při představě že bych byl nový člen, a že bych si přečetl tohle vlákno ,tak by se mi moc přispívat tomuto klubu ať už finančně či radami/postřehy nechtělo. Řekl bych že na tohle by stačilo si napsat SZ a pokud se nepletu tak je tam možnost i hromadné konverzace a ne to tady zasírat zbytečnými dohady. Chápu že jsou mezi některými členy rozpory ale nemusí se to ventilovat ve vláknu které s tím nemá ABSOLUTNĚ nic společného!!!

 sorry za :xvul

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ   :bacha   Možná by stálo za to, aby odpovědný moderátor (nebo prostě ten kdo má tu možnost) tu celou dohadovačku , včetně mých komentářů, oddělil do jiného vlákna a nechal to jen po to jak zvolit / získat nové vedení !  :potlesk

Tedy asi tak po Veverkův komentář ze čtvrtka :myslim

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...