Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nápad změny ad Volby do Vedení klubu-Důležité!!!


Pe.Tr

Recommended Posts

Nooo pěkná debata.... chvilku mi trvalo tohle všechno přečíst a určitě mi není osud klubu volnej a v žádném případě by se mi nelíbilo aby šel nějakým způsobem klub do kytek a jak už napsal Štěpán když si vezmu pro a proti tak mi s toho vychází jediné,kandidovat do vedení klubu!  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 4. 2018 at 8:50, Klemoň napsal:

Úplně nejlepší by bylo , kdyby bylo vedení a já byl jen pomocná ruka : přidrž, podej, zadej, předej, dojeď a podobně.

Jak jsem se už zmínil , nabízím pomocnou ruku a koukám, že to máme k sobě i blízko :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
V 9. 4. 2018 at 20:01, Schreek napsal:

Probrali jsme tento nápad v rámci vedení a jelikož už jsem si prošel kolečkem úprav stanov, jejich schvalování a kontrolu u soudu, tak vím, že tohle do voleb určitě časově zvládnutelný není. Necháme tento návrh na promyšlení dalšímu vedení.

Mě osobně to nepřijde jako dobrý nápad ve chvíli, kdy sotva najdeme pár jedinců, kteří podají kandidátku. Organizovat se tu do skupin a hrát si na vysokou politiku o tom to tu nemá být. Podle mne, když se najde skupina, která by spolu takto spolupracovat chtěla, tak si můžou dát kandidátku i teď a jasně v ní definovat co a jak chtějí dělat. Věřím, že by taková skupina volbami prošla a není kvůli tomu potřeba měnit stanovy, natož takhle narychlo.

Vyjádření padlo už před 14dny. ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...