Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Je to pravda?


ozzy56

Recommended Posts

No sedí jak co...

kdyby nebylo povko povinný, tak pojišťovny dobrovolně podporovat nebudu.....! Ráda večeřím s kýmkoli.., protože ráda večeřím.... :D ale ázii fakt ne :blicismajlik Kocoura mám - je míň náročnej jak rybičky.. - a taky rád večeří... :D

muž 60+ - tak to přehnali...! :D Logistika jo... zbytek těžko říct.. - postavila sem zatim jen jeden barák... :myslim ale v rámci technologie umím třeba perfektně napsat postup receptu na kachnu s knedlikem.... :D Fotky, dílna zahrada, cestování a rellye ok.. :) , ovšem kriket...???? - nesnáším týmový hry (kor s běháním) a soutěživý agilní idioty.., co tě seřvou a vymažou z přátel, protože si nechytil balón....!!! :bacha:grr

Spolehlivá, vynalézavá panovačná až lezoucí na nervy :D a hlavně nešahej na to, já si to rači opravím uvařím uklidím nakoupím nakrájím posekám založím "cokoli" sama a líp jak ty...!!!! :D

Ovšem toto mě dorazilo... pardon Péťo... :D , ale - to neni auto... ani hezký ani spolehlivý ani nic... naleštěná bída.. Sami němci maj výraz: "šiky miky" :)
Možné další auto: Mercedes-Benz

takže: lže to... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...