Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zadné brzdy repas


kexxo89

Recommended Posts

zdravím páni. prosím vás potrebujem poradiť s repasom zadných strmeňov lebo ich mám pridreté a brzdia aj keď brzdiť nemajú. keď jazdím takto vydáva zozadu kadejaké pazvuky. zadné doštičky sú už z toho nakompet zodraté že musím vymeniť aj kotúče. ručná taktiež skoro nefunguje. ak by ste mi vedeli poradiť ako na to alebo nejaký link kde sa o tom diskutovalo lebo som hladal ale o repase som skoro nič nenašiel.alebo mám kúpiť nové tie ma výdu asi 100e.dik. je to 406sw 2.0 HDi r. 2003

Upraveno uživatelem kexxo89
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdravím, omlouvám se že se nejedná (nejspíš) přímo o zadní brzdy, píšu na první podobné téma.

Přítelkyni potkala v kopci při zařazené trojce a brždění nemilá věc...viz video. Nesetkal se s tím někdo?

Po hodině a půl stání bylo alu pořád horké, brzdové písky měněny před půl rokem, desky i kotouče jako nové. Kolo se volně neprotáčí, tak zkusím rozhýbat vodicí trny na brzdiči a hadice už jsou na cestě. Jen doufám, že to budou brzdy a ne nic horšího.. :( Napadlo mě možná ještě ložisko, posledních cca 14 dní se občas ozýval od pp kola při brždění do levotočivé zatáčky zvuk jako z retardéru na náklaďáku. PS. ztlumte si hlasitost :D

Upraveno uživatelem stefan24
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...