Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový NTB


Milan+

Recommended Posts

@ferinko2 babi se hodně snaží, zvládá mail, Skype, solitaire a přečte si i noviny, ale poslední dobou už ji házel pod nohy výkon samotného NTB

@MJSytic díky za report, vezmu tedy ten + ssd v téhle cenové kategorii nic lepšího asi nenajdu. Problémy s touchpadem nevadí, babi stejně používá klasickou myš 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před chvilkou jsem zjistil, že ten můj Acer je z roku 2006.... Za tu dobu ani jeden problém.... Po záruce dostal přidáno RAM na 4GB a před rokem na zkoušku SSD.... Rychlostí to už samozřejmě není ono, ale jede furt.... To jen tak naokraj…. Ale už bych se asi také měl juknout na něco novějšího....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně záleží na tom, jak se k tomu člověk chová. Pokud se nekoupila vyloženě mrtvola s Atomem nebo Celeronem s 5400ot diskem, která jela stále na 100% vytížení, tak ty střeva vydržely. Horší už to bylo s konstrukcí samotného NTB. Tam stačilo, aby to člověk více přenášel (otevíral/zavíral) a panty šly do kytek. Pak vana atd. Takže, kdo moc nepřenášel a byl opatrný, neměl doma moc prachu (případně pravidelně profukoval), neměl moc problém ;)

Ostatně to platí i dnes. V práci se nám u některých jedinců nedožívají dnešní "plasťáky" bez úhony ani prvních narozenin. A to jsou ntb z jiné cenové :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My sme si po vianociach kupili novy ntb, vybral som Lenovo IdeaPad S145, bezna velkost, 8gb ram tusim , 512 GB hdd, SSD disk, je to tiche, nic nevrci, nehuci, hmotnost 1,5 kg tenky dizajn, plnohodnotna klavesnica + numericka, nema CD rom, ale to uz nie je prekazka, naposledy som cd daval do pc asi pred 3 rokmi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdravím. Mám jedno zadání. Hledám nový notebook. Jediný limit je max cena 16000,- :super

Samozřejmostí - SSD, Full HD 15,6, Win10, maximální CPU a RAM.

Standardní využití doma plus kancelář a sem tam nějaká hra (ale nechci žádnou herní bestii):mrk

Kdyby se mi někdo znalý situace na trhu mohl podívat,  budu velmi vděčný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IBM tedy ThinkPad je prostě jiná třída pro jiné zákazníky za jiné peníze. Yoga a podobné made in Lenovo jsou někde jinde. Ten Dell také není špatný. Ale pokud chce člověk vysoký výkon tak to prostě stojí víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...