Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaké alu kola+ pneu


brixtr

Recommended Posts

O legalizaci kol do TP  je tu toho hodně ale to není můj případ v tuhle chvíli.

Potřeboval bych poradit ohledně pořízení větších kol na mojí C5tku( Konkrétně bych tam chtěl dát 17"). V TP mám zapsány krom 15ctek i 6,5x 16 ET 26 i když ten et mám na jednich kolech menši a nedělá to s tím žádné problémy

já bych potřeboval poradit jaké disky pořídit a jaký rozměry dodržet aby to nedělalo problémy na silnici a nebrousilo mi to přitom podběhy :D Zda se dá nějak vydedukovat ty rozměry z toho co mám v techničáku..

P.s. spousta lidí napíše dej tam to co máš v TP  ale to momentálně číst nechci, případné připsání kol bych řešil až po tom, co budu mít všechny potřebné informace ohledně těch kol+ pneu

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Péťa napsal:

Vykašli se na to, zbytečně vyhozené peníze :P

To by se dalo říct komplet u auta... Vyhozené peníze :D

@MilanF1 díky hned na to mrknu..

Tyhle kola mě už nějak omrzela... Asi to bude tím že jsou nakopnuta jako xxxxx :D

Edit: s tím vyplněním jak si to myslel? 

Takhle? 

Screenshot_20180331-170501.png

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je potřeba tam mít co nejmenší rozdíl oproti origo rozměru. 

Dej tam rozměr gumy pro 16" a dolů 17" rafek a preferovaný rozměr. Jakmile zachovás co nejmenší rozdíl oproti originálu, nebude to nikde drhnout. U tebe asi 205/50 nebo 225/45 ... tady už je potřeba to ET snížit, aby to nedrelo na vnitřním podbehu ... Ale zase ne moc, aby při propruzeni nedocházelo k řezání gumy o lem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam 235/40/18 a adaptivni podvozek a nejvic jezdim na rezim sport, cili tvrde nastaveni........ jsou to jen bludy o tom, ze to je na vycvaknute zuby,...  ale pravdou je, ze pres retardery jezdim moooooc pomalu, diry nevymetam, na to mam sve auto moc rad...... dnes a denne vidim idioty jak pres retardery jezdi 40-50, ale jejich vec......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na druhou stranu bych se možná bál že to odrovna nápravu po čase... Neříkám že c5tka není pohodlná ba naopak ale má to úplně jinak udělaný podvozek jako takový oproti ostatním autům... 

Teď mám opravdu velké dilema.. Pořídit 17ctky a nebo nechat zrenovovat svoje 16ctky. V obou případech budu muset stejně koupit nové gumy 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...