Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

50.sraz - Odlet z Prahy v pátek odpoledne, čas a místo domluvíme


Recommended Posts

Viděl bych to na sraz někde na Černém Mostě (třeba střecha CČM), čas domluvíme, a cestou můžeme někoho přibrat, třeba @brixtr na čerpací stanici MOL (první za EXIT 18)

FB_IMG_1497510905212.jpg.aa330516779e0114b33dce3e3e469573.jpg

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to bylo na mne, tak tě musím zklamat.  :(  Původně jet měl, chtěl i s Kůstkou ale . . . 

Viz strana č. 4 můj komentář z 20 února

 

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj @brixtr  Když pojedeš i na další sraz, tak se nejspíš uvidíme  :papa     Tři už jsem dal + Vánoční, takže nějaká šance tu je. Vlastně jen dva jsem vynechal a na oba byl přihlášen, jednou zrušeno - nemocnice  a teď tento - obdobný důvod :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Na Hradeckou (D11) se na Čerňáku najíždí " vrchem po dálnici" zavřený je ten spodní nájezd od obchoďáků tzn. z centra Chlumecká okolo metra a nepojedeš hned k mekáči ale tím dalším sjezdem z Chlumecké.  Pak je to od nájezdu stažené na dva pruhy ( jeden standartní + jeden do 2,2m ) asi na 1,5 km od Prahy potom se takové stažení opakuje na Exitu Jirny. Dál by to mělo frčet. Horší je to zpátky do Prahy kdy jedeš od Exitu  Jirny (cca 8km) v režimu těch dvou pruhů a kus se jede na pravé krajnici a kus u středové krajnice navíc jsou tam v celé délce ty nízké provizorní betonová svodidla což ten užší pruh opticky ještě více zužuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já uvidím podle počasí. Zatím platí předpoklad, že skútr ;)

Jo a safety car by vůbec nebyl marný :super Po posledním zážitku s pokusem o úmyslné sestřelení ze silnice jsem ještě víc připo... :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...