Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 307 nestartuje


milda

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...

Jsem na tom podstatně stejně: Peugeot 307 1.6 HDi. 1. jízda za třeba den auto naskočí hned. třeba i 8x nastartování apod. Ale jakmile s autem někam odjedu (obchod), tak startuji a auto nechytá. na DIA nic ( žhaviče, ESP, FAP KO). Dle rádců padá nafta protože to ani nebafne.. Takže jsem vyměnil palivový filtr. Možná placebo, ale pomohlo to k zvýšení pravděpodobnosti nastartování, ale úplně chyba nezmizela. Takže čerpadlo zkontrolovat.

Jaké máte poznatky vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvůj popis teda nic moc. Diagnostika ti žádné závady nevyčte?? S tím KO u FAPu to byl jen překlep? Žhaviče a ESP s tím vůbec nesouvisí, nevím proč zrovna je zmiňuješ. Diagnostikou vidíš, jak je to s tlakem paliva

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

Opravili to? 

Já jsem se podíval do nádrže, jestli je zanesený sítko a zjistil jsem že, tam je jen plovák. Tak jsem vyčistil aspoň to.

 

Jinak na diagnostice mi kromě fap, ESP a zhavice nic nenapsalo.

ESP singalizace někdy zhasne někdy rožne...

Takže já budu mít problém asi v elektronice. Než se vybije nějaký kondenzátor nebo nevím. Buď ECU nebo bsm ale jen hádám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ještě ostatním dlužím informaci o tom proč to nejezdilo, tak problém byl v jednom konektoru na ŘJ, ač vypadalo vše jako nové, tak pár pinů nemělo dobrý přítlak a někdy to prostě vedlo, jindy ne. Měřit jen samotný kabel od konektoru po konektor je tedy nedostačující

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...