Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nové použité dálkové ovládání


Hofmister

Recommended Posts

Zdravím, Muj 1 letý synek mi vyhodil hlavní klíč s centrálem na dálku nejspíš do koše a já si toho nevšiml bohužel ........Používám náhradní klíč.Tedka jsem našel na netu  na prodej jiný použitý  čip na dálkáč. Bude fungovat když si dokoupím plast kryt a zkusím naprogramovat jako když se to dělá po výměně nové baterky? Spáruje  se to ?  díky za info        http://key-master.cz/produkt/dalkove-ovladani-pro-klic-citroen-peugeot-2-tlacitka-pouzite/

Upraveno uživatelem Hofmister
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne :) klíček je třeba napárovat přes diagnostiku a musíš mít důvěryhodný kód k BSI jednotce. Pokud je to nemux tak tam použitej klíček nejde vůbec naprogramovat, pokud je to mux, tak je to tak 50 na 50 že to půjde ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dej si typ auta a rok výroby do podpisu.

Podle tvých jiných příspěvků máš asi MUX. V podstatě ti chybí:

- kovová planšeta

- obal

- elektronika

- možná čip imobilizéru (u některých je toto zahrnuto v elektronice)

- a k naprogramování budeš potřebovat KEY CODE

Jedna možnost je obrátit se na servis a vše zaplatit (celkem asi 3000).

Anebo na někoho, kdo tomu rozumí a zařídí to. Jedna věc je imobilizér a druhá věc je dálkové ovládání. Verzí a variant je hodně, podle roku výroby, to bude muset být borec, aby se v tom vyznal.  Jinými slovy - je otázka, zda takového servisáka najdeš a zda to celé bude levnější, tedy včetně jízd a nějakých pokusů.

Možná by bylo řešení na vrakáči půjčit několik elektronik, z aut roku výroby jako máš, a zkoušet je naučit do auta. A pak planšeta a obal je u klíčaře za 600. KEY CODE pokud nemáš, tak stojí taky asi 500.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zdravim pani.

Chcel by som sa informovat ny jednu nejasnost. Mam peugeot 206 1,4Hdi rv.2002 MUX

Z ebay som si kupil nahradny kluc (planzeta,obal, dialkove) dvojtlacitkove.

Kupoval som ho preto, ze mam len jeden kluc k autu. Chcel som skusit prikodovat dialkove na otvaranie auta ,ale nejako sa mi nedari. Pocas diagnostiky v BSI jednotke nevidim ze novy kluc vysiela signal, aj po vymene baterie za novu.

chcem sa spytat, ci je v diagnostike vidiet len korektne prikodovany kluc, ze vysiela signal zamknutia, alebo odomknutia, alebo by bolo vidiet aj iny kluc, ktory nieje sparovanys mojim auto,ze vysiela signal,ale auto nezareaguje....

Je potrebne mat pri nakodovani aj novy immo chip? alebo by som mohol nakodovavat dialkove s  jednym immo chipom? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano je třeba mít v klíči čip immo, podle toho je určený počet klíčků k párování. V diag je pak vidět počet napárovaných immo a počet napárovaných dálek. Je potřeba postupovat přesně podle diagnostiky ;) Věc druhá je, že s některými čínskými klony to prostě nenaprogramuješ, zvláště pak s těmi levnými.

 

Další věcí je správná modulace VF části klíče.. peugeot využívá 2 různé ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ohladom diagnostiky asi patrim k tym stastnejsim. Dnes sa mi podarilo origo chip vymazat z BSI a aj ho prikodovat naspet.

Mozes mi prosim napisat ake modulacie sa pouzivaju v tych klucoch?

Neviem ci nemam prave ten druhy typ, ked ho BSI nevidi, ze vysiela......

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...