Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

StibTo - co pořídit po 407 2.2 ?


Guest StibTo

Recommended Posts

před 8 hodinami, StibTo napsal:

@John_Ice   To sice jsou, nicmene porad si dobre pamatuju, jak mi (vlastne opakovane) tady nekdo pokladal dotaz, na co jsem dodelaval zadni senzory pred lety na 306, zda s necim tak maly, jako je 306 neumim parkovat ?

A ja si pokazde vybavim situaci - uz se to stalo ale vicekrat - pri vyjizdeni z rady vedle sebe zaparkovanych aut na parkovisti u obchodaku. Kouknu dozadu - nikde nikdo, zaradim zpatecku - nic tak zacnu couvat a v tu chvili senzory pipaji jak o zivot. Ukazalo se, ze sla baba s vozejkem, svitici svetla zpatecky samozrejme odignorovala a vlezla tak za couvajici auto. Tak treba i kvuli takovym je dobry tam ty senzory mit. Samozrejme babu jsem videl pak uz i ve zpetnym zrcatku, za to vozejk, co pred sebou tlacila ani omylem. 

Moje rec, nejde o umeni parkovat, s Tranzitem jsem parkoval dnes a denne v Praze v centru, ale je to uzitecny pomocnik oproti automatu, co ti sam zaparkuje....... ale k veci...... dneska jsem s mondeem byl v globusu na parkovisi na strese CCM....... mam couvaci kameru a ma solidni zaber a mel jsem ji i vycistenou......... bylo teplo tak stresni okynko i ta bocni spustenya a couvam vyjizdim ven a mrknu prava leva a koukam do pristrojovky na displej kamery a najednou slysim...... podivej se na toho debila, couva a ladi si radio a cumi kam nema......... jeste nas prejede........  nerekl jsem ani slovo, ale 150 decibel kdyz je necekas, je 150 decibel :D.......

edit: o tom, ze jsem si musel nutne umyt svetla a okna, radsi ani nemluvit :D

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, 407 coupé s 3.0 benzín by mě mohlo ještě udržet u Peugeotu ... :)  Ale na výlety ve více lidech to není, spíš taková víkendovka. No nikdy neříkej nikdy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se nikam dopradu neposunes (nezlob se ale 407 v dnesni dobe je technologicky a bezpecnostne prezita) a v coupe je to jen pro 4. jako neni to spatny auto, ale myslim si, ze kdyz jsi 407 prodal, tak nepujdes do toho sameho vozu byt s lepsim motorem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spis chces napsat stary vrazdy co maj namotano minimalne jednou tolik a jsou to presne stejny lakadla jako audi A8. Clovek tu vylitanou herku koupi za 250 koupi a za ctvrt roku zjisti, ze musi za 80 udelat brzdy....... :D

V roce 2005 jsem mel sluzebni bmw z3 3,0 a v cabriu, jo to bylo pojezdenicko. Kdyz jsem jel pro sefy (izraelce) na letiste, tak jsem mel bmw 750Li. Auto do mesta kvuli parkovani a neobratnosti to absolutne nebylo. No byla to lod, z nuly na treba 150 to s automatem zrychlovalo docela rychle, ale proste jen stejne konstatntne. Bez emoci..... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scratch má pravdu, v rámci toho, co teď hledám do 407 určitě znovu nepůjdu. To coupe jsem zmínil tak na okraj, pokud ještě někdy Peugeot, tak jako vikendovku, coupe 406 či 407 s V6 případně cabrio nebo hothatch jako třeba 206 s 2.0 a 130kw. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Laďa zajimava cena, najezd v pohode, spotreba 20L LPG vychazi na uplne stejne prachy jako 8L nafty u Mondea, skoda ze to nema nastavbu na korbu :(, ale to by mi v praci musela přidat, abych měl na servis :D  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • Návštěvník locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...