Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zase jeden nepoučitelný


ozzy56

Recommended Posts

je to opravdu k nepochopení, snad malý zájem o svůj život či co?? když si uvědomím, že pod tím ležel a nemohl se nadechnout (zpravidla důvod smrti), a někde poblíž byl možná někdo, kdo by auto zvedl...,vždyť stačilo asi podložit tím sundaným kolem--kujva chlapyy, prosím Vás, vzpomeňte si na to, až budete něco pod autem dělat :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to pořád dokola. Netvrdím že vždy když auto zvedám tak ho pokaždé zajistím na 100% . Ale faktem je že pokud auto " jen "zvedám a dělám něco okolo kola tak ho  podložím tím sundaným kolem ale to pod auto většinou nelezu. Když auto zvedám abych dělal něco pod autem a chci pod to lézt tak teď to zvedám většinou na velkém zvedáku který po zvednutí zajistím kolíkem a jelikož se k pohybu používá roztočená šroubovice tak se ten zvedák sám do pohybu nedá.  Osobně jsem zažil několikrát že mi auto keclo ze zvedáku dolů ale to bylo v dobách kdy jsem byl mladej a přesvědčenej že se to stát nemůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky to budu resit, dostal jsem od @StibTo barvu na brzdice, tak chci udelat vzdy dve napravy najednou, idealni by byl velky hever, ale ten strejcovi nemuzu zacpat na 4 hodiny jen kvuli barvickam..... ty kozy jsou fajn, nemel by nekdo na pujceni? Jinak to asi nevyuziju. Pod auto lezu jen v pripade, ze mi zapadnou sroubky :D

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas hoši není třeba to nějak hrozit. Důležité je umět si poradit. Třeba to barvení brzdičů stačí když hodíš to sundane kolo pod práh kdyby to sklouzlo že zvedáku tak aby jsi se pod to dostal jiným zvedákem.  Přece nepolezeš pod celé auto kvůli pár tahům štětcem nebo pár fouknutím spreje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, Scratch napsal:

dobry vedet, jak to bude aktual, tak se ozvu :D

Muzu Ti pujcit i ten 3T zvedak, je to sice Starline ale pomerne robustni a zveda tusim az do 45cm. Jo a taky je tezkej jak krava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vena garážmistr to sice jo, ale chci mit sundana kola na jedne naprave, abych udelal jednu, 2 hod pockal, nandal kola, zvednul druhou napravu a bylo do 5 hodin hotovo. Zvedat po jednom fakt nechci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Scratch napsal:

chci mit sundana kola na jedne naprave, abych udelal jednu, 2 hod pockal, nandal kola, zvednul druhou napravu a bylo do 5 hodin hotovo. Zvedat po jednom fakt nechci :)

Hoď to na špalky. Pokud to neumíš, pošlu ti pár nepřizpůsobivých. Ale kola pak nehledej  :D

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Klemoň napsal:

Hoď to na špalky. Pokud to neumíš, pošlu ti pár nepřizpůsobivých. Ale kola pak nehledej  :D

kor kdyz jim nakecas, ze jsou bronzovomedeny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsechny 4 kola najednou uz bych nikdy nesundaval. Udelal jsem to jednou. Na 306. Cca v 2010. taky lakovani (natirani) brzd. Nemaje predchozich zkusenosti nemel jsem to poradne podlozene a pamatuju si jak se mi na tom auto cely trochu zakymacelo a pootocilo kolem vlastni osy. Samozrejme nebyl jsem pod tim, ale i tak jsem si malem udelal skrtatko ....

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...