Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nastavení repraku


Landak

Recommended Posts

ahoj,omlouvam se za nove vlakno ale nák se nemužu dopatrat sveho problemu.Nevím jestli se vam někomu přihodilo něco podobneho ale muj problem je že mi nejde štelevat na radiu předek a zadek.vubec to nemám ani v nabídce v atě v zadu repraky mám ale jen sotva šeptaj.nevíte prosím někdo kam se mi to stratilo.nabídka nabízí jen basy vejšky pravej levej loud a autovolume což nejde zapnout.

hodně se tu píše o diagnostice myslíte že musím povolit i takovouhle věc.............

peugeot 406 2.0HDI breake rv2001 radio clarion kazetove bez připojení cd měniče RM2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

repro mám z výbavy 4x plus dva v palubce ty zadní hrajou jak když nehrajou spíš jen šumí proto sem je chtěl zesílit popřípadě vyměnit a ejhle není to čím nastavit,už hodiny tu projíždim forum a nikde zatim ani náznak podobneho problemu :D no holt sem originál:roker no nevím co vše ta diagnostika umí proto se ptam jinak to autovolume o tom je tu napsano dost tak tam sem si jistej tedy jestli sem vše pochopil spravně by se mělo povolit.Auto mám pár týdnu mo a před tim scenic z 98 tak si to vemte do jakeho kočaru sem přesed :D :cool:

ještě mě napadá když vidím v nabídce autovolume ktere nejde přepnout do polohy on proč nevidím seřízení předku se zadkem stupnici R-F

Upraveno uživatelem Landak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

au co se vše muže stat.tak doufam že stim umí už to párkrat použil já a pc nejsme kámoši já sem spíš rozebrat vyčistit a fungujem

to sem sto let za opicema co :D konečně se mi dostalo auto s rokem vyší 2000:D

Upraveno uživatelem Landak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže dnes připojeno na diagnostiku,a vysledek že sme se do fungcí radia nedostali asi by to chtělo nakej dia program navíc.Nic meně sem zjistil že když připojim to same radio z jineho auta tak vše funguje jen to tedy pípalo což je vedlejší(zřejmě kuli kodu)pohravam si tedy zmyšlenkou že asi odešlo něco v radiu co pouští zvuk do zadu.pořad si nedokážu vysvětlit proč mi z nabídky odešla položka F-R.

nemáte tu někdo schema radia clarion RM2 jde mi o umístění zesilovače pro zadní repro.budu rad za každe info i zkušenost kde co očistit zkontrolovat přepajet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

to z baterkou sem zkoušel.mám domluveno tady s jednim členem diagnostiku tak zkusíme konfiguraci plus sem projistotu vyhrabal na vrakáči to same radio ktere mi tam funguje jen pořad pípa tak ho dyštak sparujem s autem.Každopádně dam vědět až se nato mrknem já ještě dodělávám podvozek tak radio čeká :)

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...