Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Odtokové kanálky Peugeot 206 blbne elektrika


Miguel83

Recommended Posts

Zdravím vás, potřeboval bych poradit. Mám 206tku z roku 2000 kdy jsem ji kupoval jako novou. Většinu doby parkovala v garaži ale posledních 3-4 roky venku. A předloni začala zlobit elektriky....zůstával svítit blinkr, případně blikal moc rychle. Opravila se řídící jednotka elektroniky ( snad to píšu správně). A vše bylo ok. Ale během posledních pár měsíců se mi stane, že vypnu motor jdu domů a třeba po pár hodinách si všimnu, že mi svítí blinkr...jdu do auta...vevnitř to strašně nějak bzučí a musím vsunout klíček, otočit a až pak jde blinkr vypnout. Už mi to dvakrát vybilo baterku, když jsem si nevšiml, že blinkr svítí. A teď dotaz...někde jsem se dočetl, že pod čelním oknem může být hodně vody a možna někde i jinde a v ní je kabeláž. Auto mě zlobí vždy po dešti či jakmile taje sníh z auta. Nevíte kde jsou v motorovém protoru odtokové kanálky či pod čelním oknem ? Musím to nějak vyčistit. Doufám že to je jen nějaká blbost a když se mi podaří aby voda odtékala jak má, přestane mne zlobit i ten blinkr. A konečně nebudu muset pořád odpojovat baterii :-) Předem díky za rady případně obrázky a návody

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za radu. Hned jak se teď oteplí, zkusím odmontovat stěrače a podívat se na plasty pod nima.

 

A kde najdu tu BSI ? Pročistil bych to i tam. Auto mám 18 let, sice už jen na popojíždění po městě, ale maximální spokojenost a tato blbost s vybíjením baterky mě fakt štve :-)

Naštěstí mě zatím nic podobného u 307čky nezlobí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...