Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Abgasentgiftung sytém defect


peugeot4062hdi

Recommended Posts

Zdravím potřeboval bych poradit pripravuju pomalu auto na technickou a na palubaku mi svíti hláška abgasentgifter systém defekt (snad jsem opsal spravne) .Jedna se o Fiat Ulysse s motorem 2.2jtd (HDI) svíti mi check engine a auto nedokazu napojit žádnou diagnostikou ani lexii.  Jde mi o to když se na emisích nedokazi do jednotky taky napojit tak neprojdu a auto je defacto vrak. Dneska jsem se pidil a zjistil jsem ze u tohodle motoru je fap filtr doplněny o aditiva, staci když aditiva doplním aby chyba zmizela?  Pri poklepání na nádobku od aditiv se tam ještě nějaký splouchani ozývá takže tam ještě asi něco je. Popřípadě bych potřeboval vědět jake aditiva koupit .Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty se budou vždycky hodit :-) Dnes jsem se v tom znovu vrtal a došel jsem k nasledujicimu : všechny jednotky mi v autě s pp2000 komunikují kromě jednotky motoru. Už to fakt nechápu. Při načtení jednotky Fapu mi svíti trvala závada čerpadla aditiva (zkrat na kostru) Aditivum tam asi je dost protoze by to jinak hlásilo minimální hladinu a tu to nehlasi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...