Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Po 300km až 400km mi to hodí nouzak, problém vyřešen s jinou škrtící klapkou celé těleso


maruskamichalek

Recommended Posts

Kluci potřebuji poradit nikdy mi to nedělalo, aby to padalo do nouzak a nereagoval plyn, začalo to dělat hned po příjezdu do České republiky ze Slovenska jestli je někde problém že jsem jel vzkuze 600km,klapka funguje perfektně i jsem ji čistil, už sem mi to stalo 4x tady v Čechách do nouzaku, auto pak jede jen na 1000 otáčkách, pak musím vypnout klíček a znovu nastartovat a opět jede dobře jako by se nic nestalo, ale nemám stoho dobrý pocit, predem moc děkuji za pomoc http://www.pikit.co.uk/peugeotmt/psa eobd p codes.html tady píši že klapka a nebo egr 

Screenshot_20180321-065027.png

Upraveno uživatelem maruskamichalek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak byl jsem na dia a jasně řekli že prý celé těleso klapky že bude porušena ta dráha pocentiometr ale neverim nějak tomu kdyby to tak bylo tak by to dělalo častěji si myslím, jinak 4x to vyhodilo ten stejný kód, co si Otom myslíte lidi, abych to nekupoval zbytečně nebo to není levná věcička :bojim

Upraveno uživatelem maruskamichalek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P1161 = Neznama pozice skrtici klapky. Jestli mas moznost zkusit tam dat jinou, tak zkus vymenit komplet. Trocha oleje ve skrtici klapce neni nic neobvykleho, odsavani olejovych par vacek je pred klapkou, nemylim-li se

Upraveno uživatelem JunEAu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Juneau, tvoji radu jsem udělal, dal jsem celé těleso té klapky s jiného auta, tak uvidíme jestli někdy spadnu do nouzaku :myslimjestli do dvou týdnů nespadnu do nouzaku tak problém bude vyřešen, dam vědět, aby jste věděli jak jsem dopadl, a tady dávám odkaz na největší prodej dílů co tady máme ve Slaném, peugeot Renault Citroen http://vrakoviste-slany.cz/auto-vrakoviste-peugeot/

Upraveno uživatelem maruskamichalek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano už  minule jsem ji čistil než jsem zakládal toto téma přes měsícem a něco  a nebyla tak od oleje, ale pak jsem si říkal že ji sundam ještě jednou a podívám se i rovnou na dráhu potenciometr v tělese. A nepsal jsem že ten den jsem ji čistil v 21, a vidíš, i když jede dobře ta klapka tak byla spatna, nebo ta dráha potenciometr v tělese stačí trošku že vynechá a problém venku, a žádný rozvody, jasně diagnostika říkala klapka, a ty říkáš rozvody, ale i tak dík, a přišel jsem na to sám, :super Teda s dia 

Upraveno uživatelem maruskamichalek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto je spatne radit kdyz tam napises ze klapku jsi mel vyndanu......a je cista.....atp.

Bral jsem to tak ze to mas overene.

A netvrd prosim te ze jsi na to prisel uplne sam !

Jeste tady nekomu jinemu dekujes................

V 24. 3. 2018 at 10:05, maruskamichalek napsal:

Juneau, tvoji radu jsem udělal, dal jsem celé těleso té klapky s jiného auta, tak uvidíme jestli někdy spadnu do nouzaku :myslimjestli do dvou týdnů nespadnu do nouzaku tak problém bude vyřešen, dam vědět, aby jste věděli jak jsem dopadl, a tady dávám odkaz na největší prodej dílů co tady máme ve Slaném, peugeot Renault Citroen http://vrakoviste-slany.cz/auto-vrakoviste-peugeot/

 

 

Diky bohu jsi tady ukazal proc nekteri kluci (vcetne mne) uz neradi verejne a nekdy uz ani pres SZ.

 

A ani nezkousej oponovat protoze jsem si ted cetl SZ s tebou a tam pises neco uplne jine co se tyce kontroly klapky.

 

Upraveno uživatelem straki007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, straki007 napsal:

Proto je spatne radit kdyz tam napises ze klapku jsi mel vyndanu......a je cista.....atp.

Bral jsem to tak ze to mas overene.

A netvrd prosim te ze jsi na to prisel uplne sam !

Jeste tady nekomu jinemu dekujes................

 

 

Diky bohu jsi tady ukazal proc nekteri kluci (vcetne mne) uz neradi verejne a nekdy uz ani pres SZ.

 

A ani nezkousej oponovat protoze jsem si ted cetl SZ s tebou a tam pises neco uplne jine co se tyce kontroly klapky.

 

Ale to než on napsal tak už jsem ji měl v autě namontovanou, víš, nepotřebuji si hrát na chytrého, a už se ani vás ptát nebudu nebo každý řekne že to dělá to a přitom je to jinak 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...