Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307sw klíče a immobiliser


karlos307sw

Recommended Posts

Dobrý den.
 Jsem majitel vozu 307SW 1,6 benzin z roku 2006 a mám k vozu dva klíče. Jeden obyčejný a jeden dálkový . Ten dálkový se používal v 99 % a najednou začalo auto hůř startovat , nepravidelně . Stav se zhoršoval postupně  , až přestalo během pár dní startovat téměř úplně. Psalo chybu  zřejmě immobiliseru, proto jsme zkusily druhý klíč a auto je OK. I špatný klíč s blízkostí dobrého nastartuje. Našel jsem doma i kartu s kodem klíče a nalepeným čárkovým kodem.

Jaké jsou prosím možnosti: oprava klíče,?....nebo udělání nového a zhruba cenový rozdíl mezi obyčejným a na dálku? nebo je i jiná možnost? nějaké odblokování v autě atd?  
 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se za špatné umístění dotazu. Spatně jsem se zorientoval.

zkusil jsem už i novou baterku, ale nic se nezměnilo. Navíc jsem si ještě včera hrál s oběma klíčky u sebe v zapaplování. a u toho mačkal zamykání v dobrém úmyslu, zda se to třeba nějak nesladí.(mám totiž i starého renaulta a tam se mi rozházelo zamykání v dálkovém klíčku a toto bylo opravdu řešení )

S autem jsem už pak nejel , ale jela s ním žena a říkala , že jí za jizdy po městě několikrát zamklo a odemklo  auto. 

Takže moc prosím o radu co dál s klíčem a co dál navíc s tímto zamykáním za jízdy, co jsem navíc zkazil sám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...