Přejít na obsah
Kukajz

Rádio 2Din Android

Recommended Posts

Ahojte,

rozmýšlam o kúpe 2 din rádia android 8.0, 4G ram, 32Gb int.pamäť do mojej 308mičky z Aliexpresu ale z nemeckého skladu teda bez cla a dph.

https://www.aliexpress.com/item/4GB-RAM-Octa-Core-Android-8-0-Multimedia-Car-DVD-Navigation-For-peugeot-408-308-308SW/32857187574.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.270.xCGcgp

Čo poviete, mám do toho ísť? Máte niekto skúsenosť?

Dík za odpoved.

HTB1lj9EcDlYBeNjSszcq6zwhFXa9.jpg

HTB1vyw7caSWBuNjSsrbq6y0mVXa1.jpg

HTB1NtcPRpXXXXaPapXXq6xXFXXXn.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pak je výhoda mít verzi "socka" edition která má hodiny pouze v kapličce budíků :)

Tam by s tímto ovládáním být problém neměl což?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

nekdy maj tyhle radia mizernej prijem FM vysilani, je to sazka do loterie, ale pokud radio moc neposlouchas a jedes spis MP3, tak jinak to funguje vcelku spolehlive.

Jo, taky je u nekterych verzi ROM chyba, ze pokud poslouchas radio nebo pisnicky a spustis navigacni software, tak prestane jit zvuk, nedelaj to snad jen GoogleMaps a nejake cinske navigacni Appky. Waze, Sygic apod. blbnou, je na to nejaky SW patch, ktery se musi nainstalovat

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 14 hodinami, 306xn napsal:

Nepojde ovladat display hore pod sklom (myslim hodiny ani nic ine) tak neviem ci ti to zato stoji. Hodiny nejdu nastavit ce diag (vyskusane)

No neviem, keď som videl nejaké videá na youtube, tak tam pekne ovládal horný displej cez menu rádia a palubný pc klasicky cez páčku stieračov, keďže toto rádio by malo byť prispôsobené priamo pre 308mičku

kukni od 8:17min

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj,

kúpil som ho tu: https://www.aliexpress.com/item/4GB-RAM-Octa-Core-Android-8-0-Multimedia-Car-DVD-Navigation-For-peugeot-408-308-308SW/32862446102.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.787d4c4dgFSVFj

akurát trošku za menej cez black friday a samozrejme z Nemeckého skladu, teda bez cla a DPH. Do 5tich dní som ho mal doma kuriérom.

Nic som k nemu neprikupoval všetko už bolo v balení (všetky káble, canbus pre ovládanie pod volantom...) a ako som písal vyššie, rádio mi hrá parádne a pri zaradení spiatočky sa automaticky prepne na kameru. Montáž som odpozeral na Youtube, je tam toho plno.

Ale predsa ma napadlo. Dokupoval som si k nemu externý mikrofon od toho istého predajcu. Prišlo mi to v jednom balíku. https://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-Car-Microphone-3-5mm-connector-Bluetooth-External-Microphone-Fit-For-Car-Stereos-Radio-Receiver/32920370185.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.787d4c4dmC9raH

Upraveno uživatelem Kukajz

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Len to čo vidíš v prvom topicu na foto (okrem toho plastového rámiku), t.j. 2xUSB, GPS anténa, CAN BUS adaptér a rôzne prepojovacie káble. Ako darček mi dali cúvaciu kameru, plastové náradie a SD kartu s navigáciou IGO Primo.

DVB-t tuner, DAB rádio, TPMS (sysém tlaku v pneu) a pod. si musíš dokúpiť extra.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku