Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rádio 2Din Android


Kukajz

Recommended Posts

Ahojte,

rozmýšlam o kúpe 2 din rádia android 8.0, 4G ram, 32Gb int.pamäť do mojej 308mičky z Aliexpresu ale z nemeckého skladu teda bez cla a dph.

https://www.aliexpress.com/item/4GB-RAM-Octa-Core-Android-8-0-Multimedia-Car-DVD-Navigation-For-peugeot-408-308-308SW/32857187574.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.270.xCGcgp

Čo poviete, mám do toho ísť? Máte niekto skúsenosť?

Dík za odpoved.

HTB1lj9EcDlYBeNjSszcq6zwhFXa9.jpg

HTB1vyw7caSWBuNjSsrbq6y0mVXa1.jpg

HTB1NtcPRpXXXXaPapXXq6xXFXXXn.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nekdy maj tyhle radia mizernej prijem FM vysilani, je to sazka do loterie, ale pokud radio moc neposlouchas a jedes spis MP3, tak jinak to funguje vcelku spolehlive.

Jo, taky je u nekterych verzi ROM chyba, ze pokud poslouchas radio nebo pisnicky a spustis navigacni software, tak prestane jit zvuk, nedelaj to snad jen GoogleMaps a nejake cinske navigacni Appky. Waze, Sygic apod. blbnou, je na to nejaky SW patch, ktery se musi nainstalovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, 306xn napsal:

Nepojde ovladat display hore pod sklom (myslim hodiny ani nic ine) tak neviem ci ti to zato stoji. Hodiny nejdu nastavit ce diag (vyskusane)

No neviem, keď som videl nejaké videá na youtube, tak tam pekne ovládal horný displej cez menu rádia a palubný pc klasicky cez páčku stieračov, keďže toto rádio by malo byť prispôsobené priamo pre 308mičku

kukni od 8:17min

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...
  • O 2 týdny později...

Ahoj,

kúpil som ho tu: https://www.aliexpress.com/item/4GB-RAM-Octa-Core-Android-8-0-Multimedia-Car-DVD-Navigation-For-peugeot-408-308-308SW/32862446102.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.787d4c4dgFSVFj

akurát trošku za menej cez black friday a samozrejme z Nemeckého skladu, teda bez cla a DPH. Do 5tich dní som ho mal doma kuriérom.

Nic som k nemu neprikupoval všetko už bolo v balení (všetky káble, canbus pre ovládanie pod volantom...) a ako som písal vyššie, rádio mi hrá parádne a pri zaradení spiatočky sa automaticky prepne na kameru. Montáž som odpozeral na Youtube, je tam toho plno.

Ale predsa ma napadlo. Dokupoval som si k nemu externý mikrofon od toho istého predajcu. Prišlo mi to v jednom balíku. https://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-Car-Microphone-3-5mm-connector-Bluetooth-External-Microphone-Fit-For-Car-Stereos-Radio-Receiver/32920370185.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.787d4c4dmC9raH

Upraveno uživatelem Kukajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Len to čo vidíš v prvom topicu na foto (okrem toho plastového rámiku), t.j. 2xUSB, GPS anténa, CAN BUS adaptér a rôzne prepojovacie káble. Ako darček mi dali cúvaciu kameru, plastové náradie a SD kartu s navigáciou IGO Primo.

DVB-t tuner, DAB rádio, TPMS (sysém tlaku v pneu) a pod. si musíš dokúpiť extra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
V ‎3‎.‎12‎.‎2018 at 8:45, Kukajz napsal:

Ahoj,

kúpil som ho tu: https://www.aliexpress.com/item/4GB-RAM-Octa-Core-Android-8-0-Multimedia-Car-DVD-Navigation-For-peugeot-408-308-308SW/32862446102.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.787d4c4dgFSVFj

akurát trošku za menej cez black friday a samozrejme z Nemeckého skladu, teda bez cla a DPH. Do 5tich dní som ho mal doma kuriérom.

Nic som k nemu neprikupoval všetko už bolo v balení (všetky káble, canbus pre ovládanie pod volantom...) a ako som písal vyššie, rádio mi hrá parádne a pri zaradení spiatočky sa automaticky prepne na kameru. Montáž som odpozeral na Youtube, je tam toho plno.

Ale predsa ma napadlo. Dokupoval som si k nemu externý mikrofon od toho istého predajcu. Prišlo mi to v jednom balíku. https://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-Car-Microphone-3-5mm-connector-Bluetooth-External-Microphone-Fit-For-Car-Stereos-Radio-Receiver/32920370185.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.787d4c4dmC9raH

ahoj mám taky takové rádio a po montáži mi nefunguje zvuk předních parkovacích senzorů, zadní funguje ale ne z reproduktoru, ale z přidané krabičky u rádia. Ctěl bych se zeptat zdali máš též takový problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj, dlhšie som tu nebol. No tento problém ja nemám, lebo nemám originál parkovacie senzory. Mám dorábané zadné a tie majú svoj reproduktor. Možno nejaké nastavenie v rádiu...

A tebe to pípa z tej krabičky Can bus? Alebo máš ešte inú krabičku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj ano pípá to to z krabičky Can bus, když ji odpojím tak nepípá nic, originál autorádio pracuje tak, že při přiblížení k pravému přednímu senzoru zvuk pípání jde přes pravý reproduktor a levý senzor na levý reproduktor. zadní taktéž. Až bude venku teplo tak vyzkouším vytáhnout autorádio a podívat se na napájení krabičky can bus. vypadá to, že napájení je pouze při zařazení zpátečky. Další problém je se zvukem telefonování přes bluetooth. Je hrozně hlasitý a nelze ztlumit. Přidat lze. Zatím zkouším stáhnout nějaké apky do telefonu. Snad to pomůže.

Upraveno uživatelem brixtr
necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Jarda 12345 napsal:

Ahoj ano pípá to to z krabičky Can bus, když ji odpojím tak nepípá nic, originál autorádio pracuje tak, že při přiblížení k pravému přednímu senzoru zvuk pípání jde přes pravý reproduktor a levý senzor na levý reproduktor. zadní taktéž. Až bude venku teplo tak vyzkouším vytáhnout autorádio a podívat se na napájení krabičky can bus. vypadá to, že napájení je pouze při zařazení zpátečky. Další problém je se zvukem telefonování přes bluetooth. Je hrozně hlasitý a nelze ztlumit. Přidat lze. Zatím zkouším stáhnout nějaké apky do telefonu. Snad to pomůže.

Hlasitosti si môžeš nastaviť v Nastavenia - Factory settings - Heslo je 126 a tam si nájdeš nastavenia hlasitostí rôznych apk...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Ahoj,
koupil jsem si toto Android rádio https://www.aliexpress.com/item/32887201173.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.26d94c4dXjcw4r . Také mám problém s parkovacími senzory vepředu, Když zařadím zpátečku, tak mi senzory pípají pouze vzadu, ale jen z krabičky CAN-Bus, s originálním rádiem mi zvuk šel ze zadních repro a při použití předních senzorů mi pípali přední repro, nyní nepípá nic. Vyřešil někdo tento problém?
Na druhou věc, na kterou bych se chtěl zeptat, je, že v origo rádiu jsem měl zapojené dva anténní kabely (bílý a šedý), do tohoto rádia lze zapojit jen jeden, je to nějaký problém? Signál rádia mi funguje, jen RDS mi nejde. K čemu tam jsou ty dva kabely?
Na několika videích na YT jsem viděl, že se na displeji zobrazují i informace například o otevřených dveřích nebo info o klimatizaci, je na toto potřeba nějaký adaptér nebo to jde povolit a diagnostice?
A za poslední, dokoupil jsem si k rádiu i couvací kameru, existuje nějaký návod, jak vše propojit aby fungovala, s ní si nějak nevím rady.
Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...