Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rádio 2Din Android


Kukajz

Recommended Posts

  • O 2 měsíce později...
  • O 3 měsíce později...
V 6. 7. 2019 at 21:24, Gladstone napsal:

Ahoj,
koupil jsem si toto Android rádio https://www.aliexpress.com/item/32887201173.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.26d94c4dXjcw4r . Také mám problém s parkovacími senzory vepředu, Když zařadím zpátečku, tak mi senzory pípají pouze vzadu, ale jen z krabičky CAN-Bus, s originálním rádiem mi zvuk šel ze zadních repro a při použití předních senzorů mi pípali přední repro, nyní nepípá nic. Vyřešil někdo tento problém?
Na druhou věc, na kterou bych se chtěl zeptat, je, že v origo rádiu jsem měl zapojené dva anténní kabely (bílý a šedý), do tohoto rádia lze zapojit jen jeden, je to nějaký problém? Signál rádia mi funguje, jen RDS mi nejde. K čemu tam jsou ty dva kabely?
Na několika videích na YT jsem viděl, že se na displeji zobrazují i informace například o otevřených dveřích nebo info o klimatizaci, je na toto potřeba nějaký adaptér nebo to jde povolit a diagnostice?
A za poslední, dokoupil jsem si k rádiu i couvací kameru, existuje nějaký návod, jak vše propojit aby fungovala, s ní si nějak nevím rady.
Díky.

Dobry den,podarilo zistit nieco ohladom tich káblu-- biely, sedy--,nakolko mám tiez ten problém.RDS neide a radio má zly signál.Original perfektne fungoval,a tento nie.Dakujem za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
V 13. 4. 2020 at 9:04, nagy.jozsef456@gmail.com napsal:

Dobry den,podarilo zistit nieco ohladom tich káblu-- biely, sedy--,nakolko mám tiez ten problém.RDS neide a radio má zly signál.Original perfektne fungoval,a tento nie.Dakujem za odpoved.

Zdravím, ohledně kabelů na anténu, jeden je pro FM příjem a jeden je pro AM příjem, teď si nevzpomenu, který už je který, každopádně ale dnes už se AM téměř nepoužívá, takže stačí zapojit jen jeden. A co se týče celkově rádia, tak bohužel kvalitu signálu ani RDS jsem nevyřešil. Kvalita signálu stála, jak to slušně říct, za houby, i když jsem si ještě přikoupil redukci pro obě antény s aktivním zesilovačem. Navíc jsem na tom rádiu nezprovoznil ani ty přední parkovací senzory, ty mi s ním fungovaly jen se zařazenou zpátečkou, což je mi při parkování po předu k ničemu a ani pípání senzorů mi nešlo skrze repro, ale jen skrze tu malou krabičku co byla k tomu rádiu (při originálním rádiu mi tón zněl prostorově z repráků podle vzdálenosti a polohy překážky). Rádio bylo navíc hrozně pomalé, trvalo já nevím, 20 vteřin, než naběhlo a mělo docela špatné pozorovací úhly. A nezprovoznil jsem ani některá tlačítka pod volantem, jako například váleček pro přepínání mezi stanicemi. Nakonec jsem se celého slavného Android rádia zbvil, prodal ho a koupil si místo něj originální RD45 rádio s Bluetooth pro připojení mobilu, k tomu mi přišel i originální mikrofon pro handsfree a dokonce i USB, což byly věci kvůli kterým jsem to rádio původně chtěl. Parkovací kameru holt oželím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...