Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prestal fungovat display RT3


saman7777

Recommended Posts

Dobry den poprosim vas o radu alebo postreh ci sa vam stalo nieco podobne ako mne.

Dnes som chodil s autom a s displayom bolo vsetko uplne v poriadku prisiel som domov odparkoval auto a asi o 15min som zase vyrazil na cestu a ked som auto nastartoval tak mi zacal nabehovat display a klasika v pravomdolnom roku pisalo Loading ako stale ale zrazu sa vypol a asi 5x stale len ta obrazovka loading a zase sa vypol ale teraz uz natrvalo... radio funguje vsetko ide len display je ako keby nefunkcny ....skusal som vypnut a zapnut auto ale nic nepomohlo a nakolko som na fore nenasiel nic podobneho tak som sa rozhodol zalozit tuto temui nahoodu niekto nemal porobnu skusenost a hlavne co odporucate spravit..Dakujem pekne.

Peugeot 407 sw 2005 190tis km radio rt3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

takze poriesil som to nakoniec tak ze najprv som to odniesol do peugeotu do Michaloviec a potvrdilo sa mi to co mi ludia tu v MI hovorili uz davno ze su tam neschopny a vedia akurat vymenit novy diel za stary a to je vsetko...povedali ze display je pokazeny a aj mechanika v radiu je v cudu ze bude treba nove RT3 radio..zaplatil som im 20€ zato ze mi  nespravili vobec nic...tak ako poslednu moznost som vyskusal ten servis co ste mi tu hore odporucali

http://www.stbservis.cz/oprava/rt3-n3-10/84

poslal som im to a behom dvoch dni mi posielali opravene radio a ani mechanika nebola vadna a display ide ako predtym...stalo ma to 4000kc ale vzdy lepsie ako nove rt3 takze stbservis mozem len odporucat.Dakujem Vam za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...