Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Grafická karta


Charlie 607

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...

@Radek Hurvajz a @HonzaC2 ahoj kluci, obracím se na vás rovnou. Zřejmě ta grafika odešla. Během hraní najednou černá obrazovka a přes dxdiag ji nevidím (vidím pouze integrovanou). Předpokládám, že je s ní amen. Netuším, jestli se to dá nějak diagnostikovat, ale předpokládám, že ne. A tak bych vás chtěl ještě jednou požádat o nějakej tip na bazarovku(nebo nebazarovku, cenově normální). Já nejsem úplně schopnej to najít. Děkuju za pomoc

Upraveno uživatelem morepower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

Přižívím se tady..potřeboval bych prosím poradit jakou grafiku do pekelného stroje hp z240 tw...nějakou rozumnou poměr/cena/výkon...díky za rady :)

 

ted tam je Nvidia Quadro NVS 510 2GB...a nic moc :) 

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, CPU z roku 15-16 - to tě nové GPU moc nevytrhne :aut  Taky záleží, jaký tam je zdroj - aby výkonější GK utáhnul.
Pokud novou, tak něco takového RX 6600 :myslim 
Nebo můžeš zkusit Intela A750 (v Akci za 4999,-)
UserBenchmark: AMD RX 6600 vs Intel Arc A750 
Ale dle mého jsou to vyhozené peníze za novou. Podíval bych se po nějaké 8GB bazarové s alespoň 256bit sběrnicí. Kupoval jsem teď 8GB RX580 za 1200,- a DIRT 2.0 frčí krásně a novější hry stejně nemám :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba :) Ale dle mého už za ní chce moc :myslim Za 2,5 se dá pořídit RX VEGA a to je výkonem o řád jinde. Můžu ti dát kontakt na toho typa, co jsem od něj bral já. Myslím, že ještě něco má. Je z Veliké Vsi (Odolna Voda) ;)

Jestli máš jen 400W tak mrkni po nějaké RX460-560. Případně jestli neporadí někdo alternativu od nVidia, tam si netroufám radit :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...