Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1


MilanF1

Recommended Posts

Miláne škoda,ale zas to nevypadá zle,airbagy nejsou venku ne,doufám ze mas havarku?Obdivují ,ze jsi to sem dal,ze mas na to koule,to zas bude kecu od chytraku...no jo je to bestie proti 306,já bych takový auto mít nemohl,protože ta chvíli by to skončilo podobně....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrej pokus

před 21 minutami, MilanF1 napsal:

Ač nerad, musím se pochlubit svým jezdeckym umem. Nebo spíše neumem. Sice auto dobře drží, ale v lese u Nechanic je to rozbité a bylo i mokro po nočním dešti. Tak jsem to trochu přehnal s rychlostí při vypnutém ESP... vletěl jsem tam do pangejtu a čumák v ... však víte kde. Naštve To, teprve najeto 1200 km... 

Nenapadlo mě to hned vyfotit, ale alespoň takto, tedy až po vytažení z krkolomné pozice. 

Nic se nám nestalo, ale slupka to byla pořádná... takže než se to opraví, bude se jezdit 306tkou...

 

Dobrej pokus,už vidím ,jak by jsi to vše hned rozebíral po tý ráně. Zahrávej si.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz se blizi 2000 km.  Takže další poznatky.

Bohužel GTi nemá ukazatel teploty oleje, budík na to není (jako např. V 205, 106) a ani v infotainmentu jsem to nenašel. Takže šlapat na plyn dle pocitu, aneb min. po 10 km. 

Začínám slyšet skripani, vrzani od pravého předního kola (Ale může to jít odjinud). Především pri zataceni a v nízkých rychlostech (na parkovišti), slyším to i na nerovnostech a při brzdění.  Zvuk připomíná zarezly koubek na kosti stabilizatoru (cepu řízení), nebo také zarezle horní uloženi tlumiče... ještě mě napadlo, zda nezůstal na tlumici plastovy doraz (Octavia RS tam má 3), ale to musím s autem na zvedak, v podbehu je málo místa, abych to zkontroloval na parkovišti.

Zvuk slyší i Kitty, takže nejsem přecitlivělý. 

A pokud jde spotřebu, jde to samozřejmě i přes 10, zvláště na dálnici, a to díky krátké převodovce. Celkově jezdím do 8 litrů (Ale dlouho jsem zajizdel). Uvidíme za dalších pár tisíc km.

Zkoušel jsem trumfnout tabulkovou spotrebu (4,9 mimo obec a 6 kombi). Volne a dle předpisů okrsky a obec: 5,5. Takže tabulkových 4,9 mimo město fakt ne ... tolik to žere na rovině při tempomatu na 90 km/h.

Kde jsou časy, kdy tabulkové to sedělo. S 306 dokážu za 4,3 mimo obec a kombi 5,2 taky není problém.

Ale nějaký ten litr na spotřebě neřeším, stejně tam leju 100 oktan.  Pravdou je, že třeba u Renaulta Megane RS, kde to dle novinářů pod 11 nejde (svižně za 17), to by mě štvalo. 

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Like" za to o neřešeni spotřeby :super

Já se jel dnes podívat na jedno auto do Českých Budějovic kde bych nějaký ten litr, dva taky asi nemohl řešit... Ale víc neprozradím nechci to zakriknout :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zimní bordel to nepoznalo... ale je možné že někde je špína. :myslim 

Dneska ráno jsem to ale neslyšel, taky jsem auto v pátek myl...  Uvidíme, jak se to bude vyvíjet, kdyžtak zaukoluji odborníky. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...