Přejít na obsah
MilanF1

308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1 - Cestování po krásách českých

Recommended Posts

@MilanF1   teda koukám a palec nahoru, že GTI křižuje napříč celou republiku :super ... na fotkách poznávám Štramberk a výhled nad jeskyní Šipka, protože jsem původem z Kopřivnice, což je za rohem. Tak ať auto šlape a přeju další pěkné výlety

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
V 27. 7. 2018 at 23:55, MilanF1 napsal:

To si jako myslíš, že jsem jel jako na suchu? :D Ještě rychleji, ve vesnici jsem měl tempomat na 120. :D:D:D 

A to tam nejsou ani kaluže a i kdyby jela na kole.

https://www.pozary.cz/clanek/193132-u-rudoltic-se-stretly-dva-vozy-z-jednoho-z-nich-museli-hasici-vyprostit-ridicku-v-bezvedomi/

Jako vtipná odpověď mi to nepřipadá.:myslim

A pokud jsi jel šedesát,tak to dá každá guma nová což je i u Tebe.

Jináč výletujte dokud to jde,až přijdou děti,tak jsou jiné starosti.

Upraveno uživatelem Milan+

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ty Barum Brilantis jsou skoro nové a vody se asi bojí. :D Když to porovnám s těmi Michelin je to jiná liga. Zvazuji,  zda na 306 nekoupit lepší gumy... :myslim

Jel jsem mimo obec 55, víc to nešlo kvůli hustemu dešti. 

Ano. Vyletujeme.  

20180728_101847.jpg

20180728_143902.jpg

20180729_161051.jpg

20180726_142258.jpg

Upraveno uživatelem MilanF1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dneska návrat po krásných 12 dnech v Beskydech. Najezdilo se 2500 km a nachodilo 110 km (chtěl jsem mnohem vice, ale kazdy druhý den pršelo). Nejvíce na Pustevnach, hezky z Trojanovic pěšky nahoru a pak pěšky dolů. :) I davům jsme se vyhnuli.  :roker

Po tolika km mě přestalo bavit jezdit dynamicky... takže v závěru týdne se jezdilo i pod 6l/100 km. :D Celkově aplikace hlásí 7,3l/100 km. Luxus. Takhle málo nezrala ani 106 GTi, která je o 3 metraky lehčí. 

Ale bylo tam krásně... po dešti 20°C ... super vzduch ... zato návrat domů do 35°C ... a v bytě 29°C ... nic moc... Jel bych hned zpátky směr Beskydy.  :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Počkej tys to 10 tisíc kilometrů neluxoval jo? To seš buď extrémně cistotnej nebo extra prase :D já nevyluxovat aspoň jednou za 14 dní, tak to beru lopatou :myslim

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

plasty jsem ošetřil poprvé po 4 a půl letech od novoty, já to tak neprožívám...,ale je pravda, že je to teď na nich sakra vidět :super

doufám, že to nebude trvat zase 4 roky, než mi rodina takový sprej zase koupí...:D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Lux byl na 5 minut. Takže žádné drama. ;) Na palubce byl jenom prach, v podstatě jen vlhkým hadrem setřít. :)

Na karosérií to chtělo dát vosk... takže alespoň trochu vyleštit, umytí nestačí. 

Já to taky neprozivam, ale chci mít relativně čisté auto pořád. Není to sváteční auto, aby muselo být pořád nalesteny a čistý... takhle odpočívá cabrio. :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku