Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1


MilanF1

Recommended Posts

V 27. 7. 2018 at 23:55, MilanF1 napsal:

To si jako myslíš, že jsem jel jako na suchu? :D Ještě rychleji, ve vesnici jsem měl tempomat na 120. :D:D:D 

A to tam nejsou ani kaluže a i kdyby jela na kole.

https://www.pozary.cz/clanek/193132-u-rudoltic-se-stretly-dva-vozy-z-jednoho-z-nich-museli-hasici-vyprostit-ridicku-v-bezvedomi/

Jako vtipná odpověď mi to nepřipadá.:myslim

A pokud jsi jel šedesát,tak to dá každá guma nová což je i u Tebe.

Jináč výletujte dokud to jde,až přijdou děti,tak jsou jiné starosti.

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Barum Brilantis jsou skoro nové a vody se asi bojí. :D Když to porovnám s těmi Michelin je to jiná liga. Zvazuji,  zda na 306 nekoupit lepší gumy... :myslim

Jel jsem mimo obec 55, víc to nešlo kvůli hustemu dešti. 

Ano. Vyletujeme.  

20180728_101847.jpg

20180728_143902.jpg

20180729_161051.jpg

20180726_142258.jpg

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska návrat po krásných 12 dnech v Beskydech. Najezdilo se 2500 km a nachodilo 110 km (chtěl jsem mnohem vice, ale kazdy druhý den pršelo). Nejvíce na Pustevnach, hezky z Trojanovic pěšky nahoru a pak pěšky dolů. :) I davům jsme se vyhnuli.  :roker

Po tolika km mě přestalo bavit jezdit dynamicky... takže v závěru týdne se jezdilo i pod 6l/100 km. :D Celkově aplikace hlásí 7,3l/100 km. Luxus. Takhle málo nezrala ani 106 GTi, která je o 3 metraky lehčí. 

Ale bylo tam krásně... po dešti 20°C ... super vzduch ... zato návrat domů do 35°C ... a v bytě 29°C ... nic moc... Jel bych hned zpátky směr Beskydy.  :D

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Lux byl na 5 minut. Takže žádné drama. ;) Na palubce byl jenom prach, v podstatě jen vlhkým hadrem setřít. :)

Na karosérií to chtělo dát vosk... takže alespoň trochu vyleštit, umytí nestačí. 

Já to taky neprozivam, ale chci mít relativně čisté auto pořád. Není to sváteční auto, aby muselo být pořád nalesteny a čistý... takhle odpočívá cabrio. :D

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nápověda. Kde mají vystaveny pancéřovy zvon a také převrácený řopík? Dále také posunuty bunkr... 

Navíc o tomto víkendu se konala větší akce a dnes nadstandardní prohlídka na 6 hodin. :mrk 2 hodiny v podzemí při 6°C a pak 4 hodiny na povrchu + vnitřní prostory dalších srubu v okolí. 

A aby toho nebylo málo... musel jsem si užít cestu na Červenou Vodu... ;) nicméně ty pomalé vracecky nejsou moje gusto ... ani pro predokolku... az moc často pískaly gumy. :( Na Jablonné to bylo mnohem lepší. ;)

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas tolik s tím nelítám, na 306 od koupi GTi naskočilo asi 8 000 km. :D 

Proč jsem nedal vědět, protože na Suchý Vrch jsem dorazil v 9 ráno a zpátky jsem se dostal v 6 večer, cestou domů na nákup, umýt auto a v 9 doma. Prostě nebyl čas. To je tím, že když si blbec vybere prohlídku na 6 hodin. :D 

A na Cihelně jsem nebyl ... v sobotu jsem doma dělal štuky. :D 

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...