Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1


MilanF1

Recommended Posts

jinak bych zapomněl podat osobní recenzi na Milanovo GTi, které se mi o Velikonocíh chvilku ohřálo na dvorku :D Milan mě řádně povozil, odprezentoval atd. A moje recenze ? .... Celý V6 v peugeotech ať schořej :D:D  downsizing se prostě neubráníme a u všech automobilek to funguje a tady ? Tady je to prostě mrda ! Takhle ma prostě vypadat auto se vším všudy. Milanovi děkuji za perfektní povození a až to bude ojetina jako 306 :D tak si to třeba taky koupím :D Jinak kdyby jsi uvažoval o výměně za mojí popelnici, tak mě tvoje vrzání neva :D:D

20180402_193447.jpg

20180402_193457.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém zdá se vyřešen. Na podvozku jsme s mechanikem nic nenašli ... ale pak jsem si bouchnul do plastového krytu motoru a byl povolený jeden šroubek. Dotáhnul jsem dva závity. Tak jsem prošel další šroubky a všechny fakt jen zlehka utažené ... tak jsem je trochu přitáhl, aby se vibracemi nepovolovaly. Při odjezdu z dílny jsem zvuky neslyšel. :) 

Takže to byla ptákovina ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj nejhorší na novém autě jsou minipazvuky co tě maxiserou :D

Ja tak měl v grandovi skřípající klipsnu pasu ridice co je v B sloupku. Sralo me to kor kdyz to bylo hned u ucha.  Nepomahalo ruzne poklepavani,soupani,profoukavani. A pak jsem to jednoho dne rozdelal a zjistil ze tam bylo jeste kus igelitu od novoty, ze se to blbe odstrojilo na PDI pred prodejem. No jeblo by mne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, jak se dělá PDI na 50 autech za den ve dvou lidech. :D

To víš, že to na novém autě štve ... 306tce leccos odpustim... měl šlo hlavně o to, aby to nebylo něco na podvozku, co by mělo vliv na funkci. Vadný díl se může objevit kdekoliv. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže nevyřešené... stále to vrza... Ale díky tomu jsem vypozoroval, že to dělá jen po zahrati... studené to nedělá. 

Na podvozku nic zjevně špatného není, takže to zatím nebudu řešit. Zesilim radio a je po problému.  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nahrál jsem ten zvuk, jakmile jsem přijel domů. Bohužel to moc slyšet není. 

Vrzani, trhavy pohyb... když jsem sahnul na kost stabu, cítil jsem to na ruce, ale může se to přenášet. 

Budu muset zaukolovat chytrejsi hlavy. 

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, MilanF1 napsal:

Nahrál jsem ten zvuk, jakmile jsem přijel domů. Bohužel to moc slyšet není. 

Pak si kup nový auto s 0km :D Takhle mi vrzala 406, když bylo špatný ložisko horního uložení :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MJSytic tvoji teorii mi dneska potvrdil i náš mechanik. Je to nejpravděpodobnější. Bohužel na misku se lehce nedostaneme, abychom si na něj zvrchu sáhli. 

Objednám se ke koncesionari, ať to vyřeší. 

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3000 km a poprvé do servisu, kvůli klepání od PP kola. 

Poděkování patří Auto Marek, možná příčina byla diagnostikovana již po mém popisu. :potlesk Pri zkušební jízdě to mlátilo jako nikdy předtím, jel se mnou přímo majitel pan Marek. :roker

Stačilo promazat kroužek na tlumici. Toto má být prováděno při výrobě auta, zapomněli nebo došla vazelina. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...