Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1


MilanF1

Recommended Posts

Vážení přátelé francouzských aut. Dneska jsem si vyzvedl další přírůstek do rodiny. Peugeot 308 v nejsilnější motorizaci 1.6 THP 200 kw, těchto vozů po českých silnicích jezdí cca 100.

Vůz vyvíjen divizí Peugeot Sport, to znamená o 11 mm nižší světla výška, hliníkové tehlice, odlehčená 19"kola s pneumatikami Michelin. Motor též upraven, jako například kované hliníkové pisty atd. Relativně krátká převodovka, která byla též posílena. Mechanický samosvor mezi předními koly. Aby bylo možné vše zastavit, jsou vpředu obrovské kotouče o průměru 380 mm a 4 pistkove brzdice. 

Výbava vozu taky nechybí, včetně dvoubarevneho lakování, 9 reproduktorů Denon, masaznich vyhrivanych sedaček, plně LED diodove osvětlení atd. 

První pocity po 150 km? 

Suprove sedačky, pohodlné a zároveň tuhé. Ihned jsem si našel svou pozici za malým volantem, iCocpit super, dotykac mi vůbec nevadí. Při jízdě bych netipoval 19" kola na autě. Mohou za to hydraulicke dorazy tlumicu. :mrk

Motor jsem nezkoušel, je stále čerstvý, budu zajizdet postupně. Ale překvapila mě nízká spotřeba 100 oktanoveho benzínu, vešel jsem se pod 7 litrů. To jsou zahadne nízká čísla. Čekal jsem cca 10.

Foto mám jen toto a velmi špinavé.... bohužel dnes nebyl ideální den na převzetí vozu. Časem doplním lepší.

20180313_134940.jpg

Servisní historie: 

06/2018 - 4 000 km: Olej, filtr

11/2018 - 13 800 km: Olej, filtr, pylak,  stiratka, olej v převodovce a svíčky.

11/2019 - 19 500 km: olej, filtr, pylak, palivak, vzduchac, stiratka, svíčky a brzdovka

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc velká gratulace, snad dlouho vydrží tak pěkné (nebojíš se, že Ti to nějaký malý český člověk ze závisti objede korunou ?) a jak píše Béďa spotřebu (PROSÍM !) neřeš :D  Užívej koníky, zvlášť až se motor pořádně zajede :super

 

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spotřeba se u tohoto auta neřeší. Jen mě překvapilo tak nízké číslo na čerstvý motor. 

Auto je z Kladna, po dlouhé době jsem si vyzkoušel hromadnou dopravu a pořád dobře funguje... Ale cesta autem je o něčem jiném. :D

Auto bude sloužit mě a já jemu... nejprve se bude zajizdet motor a pak brzká výměna oleje, aby koníci mohli vesele řechtat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...