Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1


MilanF1

Recommended Posts

Dneska jsem vystrikal dutiny. Do prahu se není pořádně jak dostat,  odtokove zlábky jsou malé, vyndavaci zaslepky jako škodovka to nemá. Ale do většiny prahu jsem se nakonec dostal.

I práh za podbehy jsem taky vystrikal, tam bylo sucho, žádné ošetření voskem,  to jsou místa hodně exponovana... Ale chválím, že podběh 100% netesni a je tam dost velká mezera na odtok vody a bordelu. :super

Samozřejmě take spodky dveří a blatníky. No a to jsou všechny plechový díly. Kapota je hliníkova a kufr je plastovy. :D

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v době, kdy jsem stříkal spodky a dutiny profesionálně, vrtaly se třeba do prahů SHORA díry 10mm, do dvěří ZBOKU a pak ucpávaly gumovýma ucpávkama, které se vyrábějí přímo k tomuto účelu, 10mm proto, že tryska přístroje na stříkání měla průměr 8mm, hadice délku cca 150cm, takže se dalo dostat všude, výhoda je v tom, že když děláte jenom dutiny, nemusíte mít auto na zvedáku a dá se to dělat kdekoli na zemi, při vrtání se používal vysavač, aby špony z vrtání nepadaly do dutiny, obavy z toho, že to začne kolem otvorů rezavět jsou zbytečné, protože ty díry jsou v místech, kde kastle  shnije za 30 let :)

co tři roky si můžete dutiny udělat sami, třeba na parkovišti, tady ty ucpávky http://autocentrumwirth.cz/ucpavka-zatka-prahu-skoda-120

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Dneska výlet do Rokycan se spotřebou 6,8 l/100 km? :myslim Nechápu, že tak málo, průměrná rychlost byla přes 90 km/h. Ten Peugeot je nějaký divný. :D

Pak jsem mu cestou do Příbrami dal napít za 12 l/100 km, dobrá zábava na okrskach. Boční přetížení 0,8 G, to je docela slušný. :roker 

20180701_114108.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klesající spotřeba potvrzena. Včera výlet do Lipniku nad Bečvou + cestování po okolí Olomouce. Aplikace hlásí 7,3 l/100 km, to je úplná paráda. :mrk  Člověk ani nepotřebuje naftové auto. :mad:

Kilometry přibývají, už 6600 km. Zítra se pojede do Českého Švýcarska, kde si dáme okruh cca 15 km, ale po svých. :D

20180706_104553.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, MilanF1 napsal:

 Aplikace hlásí 7,3 l/100 km, to je úplná paráda. :mrk  Člověk ani nepotřebuje naftové auto. :mad:

Z Tebe snad ještě nakonec vyroste rozumnej kluk! :aut:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska Tisá a Tiské Stěny + přechod na Děčínsky sneznik, celkem 21 km krásných cest a nevelkým počtem turistů, prostě pohoda. :mrk Navíc parádní jídlo v turistické chatě. :roker

A GTi? 274 km, převážně po dálnici, průměrná rychlost 100 km/h a opět super spotřeba 7,5 l/100 km, ani mě netrápí EVO 100 plus za 37,90 Kc/l. :D

20180708_101401.jpg

20180708_152715.jpg

20180708_105221.jpg

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Dneska jsem jel v pořádné průtrži mračen... sterače nestíhaly, ale pneu Michelin Pilot SuperSport vůbec nezavahaly. Ani v obrovské kaluzi to necukalo s volantem (jenom cákala voda až celní okno:D) a v zatáčce bez náznaku uklouznutí... jet takto s 306 na Barum Brilantis 2, dávno bych vyletěl ze silnice. 

Příští nákup rozhodně neváhám a půjdou tam stejné gumy, ač jedna stojí 5000 Kč. 

20180724_104507.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...