Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1


MilanF1

Recommended Posts

Víkend v Beskydech s GTi byl velmi příjemný. Stoupání na Pustevny s průměrnou rychlostí 90km/h a spotřebou 25l/100km. :D Ale nejel jsem pilu, vezl jsem Kitty... ono celkově těch stoupání pod plynem bylo více. :roker

Ale spotřeba překvapila, okolo 8 litrů. A když člověk nepospicha... hledal jsem po cestě 98 oktan :mad:. Až po 150 moravských km na OMV za 36.90 :D. Spotřeba 6 litrů a pak naskočil dojezd 840 km. 

Nyní jenom umýt auto od much, foto raději nemám. :D

V 2. 5. 2018 at 21:42, MJSytic napsal:

Každopádně obrázek ze SB onoho dílu bych také uvítal :myslim 

V SB jsem našel jen tento kroužek za 11 Kč. Asi to bude on. 

tlumic.JPG

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska se měnil olej v motoru, po zajetí. Měl najeto 4330 km. Důvod je prostý, vypustit olej s tím, co se obrousí při prvních kilometrech chodu motoru. Samozřejmě včetně filtru. I olej v převodovce se bude měnit, ale je naplánován již výrobcem při roční servisní prohlídce. :mrk

@Milan+ Ten kroužek na obrázku, to je přesně ten, který bylo potřeba namazat. ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Áno môžem potvrdiť, je to doraz tlmiča, čo vŕzga. Mne to tiež robilo a vystriekal som to sprejom a všetko prestalo. Škoda, že som príspevok nevidel skorej, by som ti hned napísal podľa zvuku čo to je. Mne to robilo na 301 presne to isté. :) Ešte, že sa na to prišlo.  :potlesk A inak nádherné vozidlo. Aj ja nad ním rozmýšľam. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Dneska jsem měl možnost tuhle motokáru vyzkoušet. Hlídáš si kolik máš bodů z 12, aby jsi hned nepřišel o řidičák. Překvapila mě ale mile spotřeba i když jsem tomu dával místama pořádnou pilu tak spotřeba byla 11,5l. Zážitek super,ale jen na víkendy.Nedokážu si představit mít tohoto ďábla jako daily car.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejezdím jak bezmozek, takže body budou v pohodě. Taky mám dlouhodobě spotřebu pod 8 litrů. Nejezdím furt pilu, to tak z 10%, když to opravdu jde. Jinak to slouží jako svižná kára na výlety, přitom trochu potrápit skodovkare. :D

Když s tím jezdím jak s 306 HDi, vejdu se do 7 litrů (306 bere 5.5)... Ale to nejde úplně vydržet. :D Daily car by to šlo, pokud máš kvalitní silnice, ten podvozek není zas tak tvrdý... Ale je mi líto ho denně trápit... na cesty do práce stačí 306. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Včerejší výlet přinesl hezké číslo na tachometru, jen focení proti sluníčku nic moc. 

Frantíci mě ale začínají pěkně štvát... musel jsem si dopasovat kufrove dveře, drhly při zavření o zadni nárazník. Západka nebyla dotažena a dveře byly příliš nízko. 

A budu muset zase do Auto Marek, opět slyším to vrzani... kvalita středového tunelu je bidna... když se o něj v zatáčce opřu kolenem,  nepekne vrza. 

O dolíkách na dveřích od ostatních parkujicich raději mluvit nebudu... čekám až k nám přijede Coufal, aby to vytahnul. Zasrané tenké plechy ... Tohle 306 skoro nezná. 

20180617_175657.jpg

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...