Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1


MilanF1

Recommended Posts

Dneska proběhla servisní prohlídka. Takže nový motorový olej, filtr, pylovy filtr, olej v převodovce, stírací lišty a svíčky. 

Svíčky nejsou čisté, ale běžně opalene... jen pocitově se mi zdá auto živější... :myslim . Jsou tam NGK IR, Made in Japan.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Spotřeba je individuální. Jde to bez problémů pod 7. Ale taky 10, ale to už se člověk pohybuje spíše po německé dálnici a občas tam má přes 200 na tachometru. 😄

Těch 7,6 reprezentuje typickou trasu do práce. 40 km, prvních 15 km je to studené a pak se svést, i po dálnici... takže daily car s parádní spotřebou. :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ještě doplním o co se konkrétně jedná. 

Tvrdá ochrana laku (podobné vlastnosti jako keramika, ale keramiku já na auto nechci).

Top coat, tedy posílení hydrofobity a neustálá obnova ochrany laku. 

Přípravek na údržbu kůže.

Lestici pasta na okna + tekute sterace.  

Na závěr přípravek na očistu palubky. 

Vzhledem k celkové ceně objednávky jsem dostal tričko. Ale to pěkně propotim, jelikož včetně přípravy je tohle všechno na cca 12 hodin práce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tuhle značku používá bývalí kolega na svojí octu. Já jsem mu jednou asistoval když jsme s tím  leštili SUV od Mercedesu. Jako funguje to, auto vypadá poté kůře luxusně a když se tím ošetřuje pravidelně tak to po nějaké době vydrží pěkné i delší dobu akorát teda jsou ty přípravky drahý jako ku..a.  No ale oni ty starý psi mívají pravdu když říkají že auto je stejné jako ženská taky nikdy neřekne že stačí ta péče a peníze které do toho cpeš. 

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...
  • O 3 týdny později...

Dneska krátký večerní výlet. Nejprve umytí a po zahřátí jsem se projel. Venku krásných 11°C. A bez problémů se zahraly pneumatiky. :roker

Spotřeba nulovana po zahrati. 

20190303_183817.jpg

20190303_192942.jpg

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...