Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Model 2008 1.2 82kw. Prosím o radu


krni

Recommended Posts

Zdravím. Zakoupil jsem si model 2008 asi před měsícem. Nedalo mě to a zkontroloval jsem olej a zjistil, že je tam ho moc. Asi půl centimetru na max. Zajel do servisu kde mi ho odsáli a jel spokojeně domů. A asi po 3 dnech jsem zjistil, že je tam zase moc. V servise mi řekli, že tam chčije benzín, že je to u jízdy na krátký tratě normální, což mě přijde nesmysl. Nemáte s tím někdo nějakou zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla mňa blbosť,  pretože ak budeš jazdiť rok tak budeš mať plný motor (priestor pod piestami) oleja s benzínom a auto vybuchne. Nehovoriac o tom že ten motor sa nebude točiť. Už nemám také auto ale mal som ho 10 mesiacov a nič také sa nedialo a jazdil som 16 km ráno do práce a poobede 16 km z práce čo sú podla mňa krátke trasy. Najazdil som 11 000 km a olej bol stále rovnako.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, krni napsal:

Zdravím. Zakoupil jsem si model 2008 asi před měsícem. Nedalo mě to a zkontroloval jsem olej a zjistil, že je tam ho moc. Asi půl centimetru na max. Zajel do servisu kde mi ho odsáli a jel spokojeně domů. A asi po 3 dnech jsem zjistil, že je tam zase moc. V servise mi řekli, že tam chčije benzín, že je to u jízdy na krátký tratě normální, což mě přijde nesmysl. Nemáte s tím někdo nějakou zkušenost?

auto je fungl nový nebo jetý?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, krni napsal:

Zdravím. Zakoupil jsem si model 2008 asi před měsícem. Nedalo mě to a zkontroloval jsem olej a zjistil, že je tam ho moc. Asi půl centimetru na max. Zajel do servisu kde mi ho odsáli a jel spokojeně domů. A asi po 3 dnech jsem zjistil, že je tam zase moc. V servise mi řekli, že tam chčije benzín, že je to u jízdy na krátký tratě normální, což mě přijde nesmysl. Nemáte s tím někdo nějakou zkušenost?

Pokud je auto v záruce tak zajet do jiného servisu, to co ti tady řekly o krátkejch trasách je hovadina. Manželka jezdila ráno 12km do práce a odpoledne 12zpět, auto v pohodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych ten měřák před kontrolou hezky pěkně do ubrousku a dosucha otřel a pak juknul znova. Pokud je tam stejná koncovka jako u 308, pak bez utření těžko soudit. I když auto odstojí dostatečně dlouho, tak je měrka stejně celá špinavá. Sorry, pokud tak bylo prováděno..

Ale jinak slušně zaargumentovali:):) Příště třeba rozšíří o vodu v oleji.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Caly napsal:

Já bych ten měřák před kontrolou hezky pěkně do ubrousku a dosucha otřel a pak juknul znova. Pokud je tam stejná koncovka jako u 308, pak bez utření těžko soudit. I když auto odstojí dostatečně dlouho, tak je měrka stejně celá špinavá. Sorry, pokud tak bylo prováděno..

Ale jinak slušně zaargumentovali:):) Příště třeba rozšíří o vodu v oleji.. 

To jsi první a zatím jediný o kterým teď vím, že kontroloval hladinu oleje v motoru bez otření měrky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Hafity napsal:

Už dlouho jsem nebrečel smíchy.... :D :super

Kedysi dávno škoda 120 pri výmene oleja sme s kamarátom vypustili olej naliali sme naspäť 3 litre technického benzínu a liter oleja po naštartovaní motor chvíľu bežal potom rana utrhlo olejovú vaňu a auto začalo horieť či sa vznietilo až keď odletela vaňa neviem ale horelo. Teraz sa na tom smejem aj ja. Toľko moja skúsenosť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už to moc prožíváte.kolik ti to na měrce udělá jestli měří hned nebo třeba po dvou hodinách.to je jako stál jsi rovně nebo lehce nakloněn doboku,dozadu,dopředu :D

Upraveno uživatelem MJSytic
po sobě následující příspěvky se necitují
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...