Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

806 aut. převodovka


peugeot4062hdi

Recommended Posts

Zdravím potřeboval bych nějak poradit mám 806 2.0 16V 100kw s automatickou převodovkou a děje se mi následující když je auto studene tak po ujeti cca 2-3km mi v převodovce skubne a zaradi to nějaký mezistupen a rozblika se display razeni když auto zhasnu a nastartuju znovu tak už je to ok. Další problém je když jedu delší cestu tak se čas od času stane to ze když auto brzdi přes rychlost tak se opet ozve rána a auto jede na mezistupen . Na diagnostice to psalo chybu nejakych tlaků  ale moc dobře nechápu.  Máte někdo zkušenosti?  Jinak převodovka byla púvodním majitelem před cca rokem komplet repasovana tak se domnívám ze by se mohlo jednat o nějakou prkotinu. Jinak to radi normálne bez skubani a bez jiných problemu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi by to chtělo napsat typ.

asi to nebude prkotina, když se tím zabýváš a dělá ti to co ti to dělá.

automat ti nikdo od stolu neopraví. najdi si v okolí kdo to opravuje.

První co se dělá, když automat zlobí je, výměna oleje a třeba zjistit kolik tam toho je, když se ti to ohřeje tak to už nedělá. Mezistupeň to má tak náklaďák, kde jsou 1/2 ale že by automat měl mezistupně? Prostě ti to skočí no nouzáku, kde ti to prostě neřadí ani nahoru ani dolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...