Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Náhradní díl 407 SW


Davelius

Recommended Posts

Dobrý den, 

sháním díl k zadnímu stěrači na peugeotu 407 sw, jedná se o zámek s hřídelkou, který je umístěn na zadním vyklápějícím se skle pro zadní stěrač (foto v příloze)

č. dílu :9651000780      

 Nevíte něco o dostupnosti tohoto dílu? Či mám rovnou kontaktovat nějaké vrakoviště. 

Budu rád za každý tip případně nabídku tohoto dílu. 

Děkuji 

8a0jlgm8.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jde o to, ze ta hridelka sterace je zatuhla, tak jsem to cca pred peti lety vcelku uspesne "opravil" a dodnes to funguje. Zepredu je na osicce pojistny krouzek, ten se stahne, napatla se to nejakym rezozroutem (ja pouzivam cervenou brzdovku s petrolejem - do te jsem to potopil cele) a necha se to pres noc pusobit. Potom se paka osicky chytne do sveraku a s citem se s tim po kouskach krouti sem a tam. Po par minutach se mi povedlo osicku vytahnout. Pak uz jenom vycistit jak osicku tak pouzdro, napatlat vazelinou, smontovat a pred nasazenim ramenka sterace na osicku naplnit tu gumovou cepicku,  co je pod nim, nejakou vodovzdornou vazelinou. V provozu to kazdy rok po zime prostrikam WD a cepicku naplnim opet vazelinou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...