Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jirkova 307 - pokus o záchranu-zachráněno -je konec (likvidace)


jirka307

Recommended Posts

Teď to u jednoho klempiře co to dělá po práci zítra jse máme nejak domluvit co to vyjde finančně ,teď schanim prahy a kus podlahy za rozumnou cenu,nechce jse mi to davat na likvidaci za 1500kč ,auto jinak funguje - mam v plánu jiné asi 508 ale na tomhle aspoň udělat posledni stk a kdyžtak to pak prodat za pár korun ,teď mam nabidku na 407 rok 2008 ale nevim jestli do toho jít:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono v podstatě je to udělané takhle, většinově shinje práh a od něj může chytit podlaha, vzhledem k tomu, že práh se musí spojit na nosnou konstrukci vozidla (původní rám a ten bude na 100% taky shnilý na prach) tak to nebude jen tak, jasně udělat se to dá ale bude to je..čka na minimálně jeden celý den a kdo ví jaký to bude mít vliv na celkovou pevnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná bych to pofackoval sám ale nemám na to čas a prostor je mi to teď líto zlikvidovat ,udělaný komplet brzdy,pružiny ,přední náprava i zadní a motorově elektronicky naprosto bez problémů (takhle jsem neměl sežranou ani 125 škodovku a to jsem jí já blbec nechal před 3 roky zlikvidovat za 1000kč)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak auto je doma ,potřebuji dát ještě prahy do barvy ale počasí nepřeje:( tak jsem aspoň dnes koupil nové sedačky s vozu který měl najeto 63000 km ,ridicova sedačka super stav a tak jsem je hned pořádně vypral ale půjdou do auta až bude karosérie hotová

IMG_20180320_194022.jpg

IMG_20180320_193910.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj nemám náladu ani psát po důkladném prohlédnutí auta jsem byl nucen vrátit auto zpět aby jsi to to ten mechanik (kok-t) predelal a to se vyjadřuji slušně ,tak jsem mu to před dvěma dny vrátil a dnes mi volal že ma hotovo ale auto mu vevnitř chytlo :grr takže strop ,pas nějaké plasty v prdeli

IMG_20180325_192223.jpg

IMG_20180325_192131.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...