Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1.6 HDI problémy s výkonem


Buly

Recommended Posts

Dobrý den, mám problém u mého mazlíka. Pri plně zahřátém motoru mi přepíná do nouzového režimu, kde nemá plný výkon a točí pouze max 3000 ot/min. Diagnostika mi hlásí velký tlak v sacím potrubí, tak jsem vyměnil čidlo tlaku a když jsem v tom už byl, tak jsem vyčistil i turbo, bohužel to vůbec nepomohlo. Prosím někoho o radu, jestli už se s tim setkal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je funkční turbo  tak problém  bude v regulcii turba , tedy elektropneumatic ventil ovládání  turba, spíše všaky přívodní  hadičky  a  ventil na truba , přidřená klapak turba  a tak

Nebo díra v v hadicích za turbem.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mylsim ze tady je skoda radit.

Proste zas novacek ktery se zepta a kdyz nedostane do deseti minut radu tak uz se nevrati.

Jednoduse by to chtelo udelat aby neslo zakladat tema pokud nema vic nez treba 20 prispevku.

PSA........cetl jsi to po sobe? Byli chvilky kde jsem se musel pozastavit a premyslet u toho co jsi napsal.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Starki007, TomasARN-->>

To mas tezky; jsou tu dva druhy lidi: znalci, automechanici a odbornici a potom ti druzi! Ti druzi cekaji ze jim nekdo treba i polopaticky poradi. Vidim z vlastni zkusenosti: celej zivot [je mi 70+] jezdim motorky. Pred mesicem jsem koupil svemu 19[!] let synovi -netechnickej typ- Peugeota106 Sxko a jak jsem byl vdecnej tady nekolika kolegum kdyz poradili jak s dodatecnou montazi univerzalniho centralu. Poznatky jsem pochopitelne hodil hned sem. Dtto jsou treba Motorkari.cz: mladoch koupi fichtla a bada, proc to nejde natocit a nikdo se nezlobi, ze je to n+prvni dotaz na strejne tema a PORADI!!!

Hosi prominte off topics a at nam to jezdi:):)

Upraveno uživatelem pesastor
edit - preklepy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...