Přejít na obsah
jozeff13

Únik chladiacej kvapaliny

Recommended Posts

Zdravím.Začala mi unikať chladiaca,tečie to niekde nad štartérom. Prístup zlý,zhora nevidno nič.Môžu to byť tieto hadice alebo niečo iné? Aký je postup pri výmene týchto hadic?

Ďakujem.

hadice.jpeg

hadice 2.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj , nejlepší bude , když sundáš filtrbox a koukneš shora na ty hadice . Tohle jsem řešil jednou u švagrový na C5 1.6hdi - jak byl ten filtrbox volnej v uložení (většinou jsou ty gumový silentbloky v háji) , tak se klepal a prodřel hadicovou spojku - na obrázku pod číslem 7 . Dala se nová hadice a ty gumový špunty na uchycení filtru a byl klid .

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já měl to stejný, tekla kapalina ze zadní strany motoru. Nakonec to bylo nějaký kolínko a vyměnili přesně to co máš ty na obrázku. Sám jsem si na to netroufl... V servisu kvůli tomu museli povolit nápravu a i rozvody sundávali. Celkově mě ta oprava i s výměnou rozvodového řemene( nechtěl jsem aby vraceli už jednou sundanej řemen), geometrii ( nutná kvůli povolení nápravy) a výměny žhavičů vyšla na cca 9000 kč.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dal som ho kamarátovi do servisu a vraj to tečie cez zhnitú,skorodovanú mrazovú poistku,poistka je na mieste kde má byť,nie je vytlačená.Bude sa dať nejako vyklepnúť alebo ako ju najľahšie,najjednoduchšie vybrať,vymeniť? Koľko je tých mrazových poistiek,mám čakať že odídu ďalšie?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku