Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Únik chladiacej kvapaliny


jozeff13

Recommended Posts

Ahoj , nejlepší bude , když sundáš filtrbox a koukneš shora na ty hadice . Tohle jsem řešil jednou u švagrový na C5 1.6hdi - jak byl ten filtrbox volnej v uložení (většinou jsou ty gumový silentbloky v háji) , tak se klepal a prodřel hadicovou spojku - na obrázku pod číslem 7 . Dala se nová hadice a ty gumový špunty na uchycení filtru a byl klid .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl to stejný, tekla kapalina ze zadní strany motoru. Nakonec to bylo nějaký kolínko a vyměnili přesně to co máš ty na obrázku. Sám jsem si na to netroufl... V servisu kvůli tomu museli povolit nápravu a i rozvody sundávali. Celkově mě ta oprava i s výměnou rozvodového řemene( nechtěl jsem aby vraceli už jednou sundanej řemen), geometrii ( nutná kvůli povolení nápravy) a výměny žhavičů vyšla na cca 9000 kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal som ho kamarátovi do servisu a vraj to tečie cez zhnitú,skorodovanú mrazovú poistku,poistka je na mieste kde má byť,nie je vytlačená.Bude sa dať nejako vyklepnúť alebo ako ju najľahšie,najjednoduchšie vybrať,vymeniť? Koľko je tých mrazových poistiek,mám čakať že odídu ďalšie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...