Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 2.0 16v RFN netáhne a zhasne


Slayer

Recommended Posts

Update. 

Tak bohužel, odvětráním to není. Rozebrali jsme kryt vačky není to sice nic moc, ale kanálek je průchozí. Dokonce jsme povolili kryt  a nastartovali... Odfukuje ale chová se to stejně. 

Diag ukazovala chybu p0215 el. mag ventil zhasínání motoru... Demontován hal snímač... Vyčištění,  ale beze změny 

diag chyby už nesvítí žádné.... Auto stále nejde, nedrží volnoběh. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Update... 

Map vyčištěn, vrácen, vytáhl jsem i ŘJ nechal prohřát... Stále žádné zlepšení. Včera po návratu z dílny mi zůstala svítit bez klíče v zapalování část panelu - display rádia. Na nějakém EN webu jsem se dočetl, že by v tom mohla hrát roli i jednotka BSI (i kód p0215 prý může mít za vinu) , ta je normálně vyměnitelná, ne?

Dnes nový Hal snímač nedorazil, takže vlastně žádný posun :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sání bylo rozebráno,  až na holou klapku. Vyměnil jsem krokový motor volnoběhu, vyčistil klapku, poťák plynu dává správné hodnoty.... Myslím, že v tom to nebude. Všem co na to koukali, je záhadou ta výkonová díra... Viz video na 1. straně. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, Slayer napsal:

Update... 

Map vyčištěn, vrácen, vytáhl jsem i ŘJ nechal prohřát... Stále žádné zlepšení. Včera po návratu z dílny mi zůstala svítit bez klíče v zapalování část panelu - display rádia. Na nějakém EN webu jsem se dočetl, že by v tom mohla hrát roli i jednotka BSI (i kód p0215 prý může mít za vinu) , ta je normálně vyměnitelná, ne?

Dnes nový Hal snímač nedorazil, takže vlastně žádný posun :grr

Bsi  je vyměnitelná,ale musíš mít stejný typ a ten bude problém sehnat tech aut co mas ty moc není....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Update.... 

Tak po víkendovém ježdění se  stalo to asi nejhorší... Auto se uklidnilo. Takže není co proměřovat :grr

Očividně to souvisí s vzdušnou vlhkostí a teplotou. Bylo jasně cítit jak po oteplení auto ožilo. Včera a dnes dokonce ani jednou nechcíplo! Takže asi nějaké "relátko"?? 

Tak mi nezbývá než čekat na další problémy :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...