Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Centrální zamykání DO u 307 SW nejde


Ferdauc

Recommended Posts

Dobrý den. Koupil jsem Peugeot 307 SW a nefunguje zamykání ani odemykání DO.

Při koupi v bazaru mi řekli že je asi slabá baterie. Po výměně baterie a aktivaci ve vozidle DO stále nejde.

Náhodou jsem ale přišel na to, že DO asi funguje protože při dotyku klíčku se spínací skřínkou a zmáčknutí zamykání či odemykání auto zamkne i odemkne.

Zablikají i směrovky jak má být. Bez kontaktu se spínací skřínkou nic. Poraďte. Děkuji za odpovědi. Ferdauc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

mam to samy, mam  407 2.0 HDI , jsem zkusil NAPROGRAMOVAT klic , to neslo, auto nebere zadny novy klic, avsak startuje bez problemu, klic signal posila taky, ale blbe ( mam pocit ze pouziva FSK modulaci misto ASK - takze bacha na to jestli mas v planu si koupit novy klic - mejsou kompatibilni )  tak pry to jde jen pres Peugeot Planet 2000 / Diagbox... Jsem si koupil novy klic z internetu ( + PCB), jsem zvedavy jestli to pujde. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem to vyřešil. Zajel jsem do servisu Peugeotu a servisák přines chytrou krabičku kde svítila žlutá Ledka. Při zmáčknutí tlačítka na DO se má rosvítit ještě zelená ale nic.

Servisák řekl že je DO nefunkční tak jsem z Čínskejch stránek WISH objednal dva nové ovladače i s elektronikou pro Peugeot 307.(cena za oba ovladače 160Kč)

Když přišli nechal jsem vyfrézovat drážky do planžet dle starého klíče což bylo asi nejdražší. (a400Kč)

Poté jsem zajel do Peugeota kde mi k vozidlu přihlásili všechny klíče i s originálem bez Do. (500Kč za přihlášení všech klíčů)

Tak teď mám zhruba za 1500Kč funkční tři klíče z toho dva s DO. (Jeden originální klíč vám vyrobí za 2500-3500Kč)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas pravdu, taky jsem chtel " opravit " klic na DO u nejakeho zamecnika, to neslo,  rikal ze mozna elektronika je v haji, tak jsem si koupil 1 s elektronikou  z Aliexpressu za 7 Euro, jsem zvedavy jestli to bude fungovat, jinak 500 v Peugeotu je opravdu skvela cena, po me chteli za to 1200.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 11 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...