Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 CABRIO // aneb splněný dětský sen


Fotojenda

Recommended Posts

Zdravím stávající členy. Tak po dlouhém hledání se mi splnil sen a pořídil jsem si Peugeot 306 cabrio z roku 1995. Původní záměr byl pořídit cabrio po FL včetně elektrické střechy v bežové kůži. Postupem času, jak člověk objížděl inzerovaná auta (převážně Německo) jsem se utvrzoval v dojmu, že chci verzi před FL s manuální střechou. Podmínka byla ucházející stav, kůže tmavá a 4x elektrická okna. A po necelém 3/4 roce se jedno cabrio u Mnichova našlo. 

STK a EMISE prošlo bez jediného škubnutí a nyní čekám na vyřízení SPZky. V dalším kroku se již připravuje kompletní výměna všech filtrů, oleje, svíček a hlavně nové rozvody.

 

IMG-20180223-WA0000.jpg

IMG-20180223-WA0001.jpg

IMG-20180223-WA0003.jpg

IMG-20180223-WA0004.jpg

IMG-20180223-WA0009.jpg

IMG-20180223-WA0010.jpg

IMG-20180223-WA0012.jpg

IMG-20180223-WA0013.jpg

IMG-20180223-WA0016.jpg

IMG-20180223-WA0019.jpg

IMG-20180223-WA0023.jpg

IMG-20180223-WA0024.jpg

IMG-20180223-WA0025.jpg

IMG-20180223-WA0026.jpg

Upraveno uživatelem Fotojenda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak LEVEL I splněn. Auto je na českých SPZ včetně zapsaných 15" kol v TP. 
O víkendu budu měnit poškozené zadní okno za nové.

LEVEL II bych rád vyměnil original repro za lepší /výkonější/ bez narušení originálního vzhledu. Ale zde to bude asi na delší hledání toho pravého v poměru výkon/cena. ANbe někdo nějaké nápady ? :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

peknej kousek, a fakt vypada zachovale, jak interier, tak motorovej prostor. Tak at dela radost. Kolik byla cena, pro zajimavost, jestli to neni tajny :)

ja mel vyber barvy kuze opacnej, spis jsem nejdriv koukal po tmave polokuzi a nakonec me oslovila jednoznacne bezova :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak cenu bych si nechal pro sebe, ale ten kdo se diva po cabriu v tomto stavu tak pod 2.000 euro tezko koupi.....ale spise vydaje zacinaji...rozvody, olej, bzdovka, zadni okno, nove komplet ozvuceni bez naruseni stavajici optiky.

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja po koupi delal komplet podvozek - tzn. ramena, tlumice, tycky, komplet brzdy vcetne celeho noveho potrubi a repas brzdicu, rozvody a remeny, svicky, filtry, oleje a vyslo me to na nejakych 18500 (dily Bosch, Ina, Lemforder, Kayaba, Total)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zdarec Jendo, dlouho sem na fóru nebyl a tak neodolam pochválit další přírůstek do Cabrio rodiny. Myslím že dobrej kup co se týče vybavení a motorizace a pro připomenutí se zdá že i tyto  Peugeoti cabria už nevisnou na netu za dvacku, což je jedině dobře. Vypadá to na 1.8i který absolutně u tohoto cabria stačí. Interiér a sedačky vypadají ve formě, imitaci dřeva bych hodil přes plot, super je origo větrná clona! Zavidim dobře tvarované hlavové opěrky,, já mám  přední buclaté  a tak sem je vysadil, dal dopředu zadní,, a vzadu nemám zadne...Jediné co mě neba je barva laku, ale pokud tebe baví nedá se autu nic vytknout. Pro inspiraci o hudbě mrkni ke mě do vlákna, já ji předělal komplet za slušný prachy( až na zakázku dělaný subwoofer) u cabria je s muzikou trošku problém, jelikož to hodně utíká do nebes... Nicméně i tak se dá vykouzlit fajn zvuk. Přeji krásnou letní sezónu a málo dešťových dnů....Jacob

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...