Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Fap


Kovacmichal

Recommended Posts

Zdravim vas borci,mam.prosim dotaz. Koupil jsem 607 2,2 hdi pred 5 lety. Samozrejme byl vykuchany fap filtr tak jak temer vsude. Ale diky zakonum atd. uz ted neprojdu na technicke. Ma smysl to davat dohromady na technickou,kdyz to tam nekolik let nebylo. Myslim z hlediska co je vsechno k tomu potreba? Filtr,software a nevim co vse se jeste musi zprovoznit. Nikdy jsem toto neresil. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som dal radšej niekomu do vrecka aby si presiel cez EK prípadne skús pátrať či nemáš niekoho známeho na kontrole. Ja mám tiež vykuchany filter ale softvérovo je to pekne spravené a rozdiel emisií nekolise až tak. Napriek tomu to jedna fľaška slivovice vyriešila. ;-)
Každopádne ťa určite čaká nový fap, úprava RJ atď. Ak vieš teda čo všetko sa predtým robilo s autom.
Veľa šťastia...

     
 

Upraveno uživatelem minimaxa
Necituj!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nonkdyby to bylo o flasce slivovice tak to neresim. Mam sikovneho klucinu jako mechanika co dela v servisu a on ma zname na technicke,ale nikdo to nechce prave udelat. Kazdy se boji pac od ledna to je nejak zprisnene a vse online ci co. Minule jsem taky prosel bez filtru,ale ted to nikdo nechce delat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

607 2.2hdi 98kw má součinitel kouřivosti 0.5 je to motor euro3, asi bych to zkusil zajet na emise normálně a uvidíš. Mělo by jít udělat emise na zkoušku, jestli by to prošlo. Zkus se zeptat někde na emisích a neříkej že je to bez fapu. Samozřejmě tedu pokud je jinak auto a motor v pořádku. A před měřením to pořádně protáhni, ať se vymete výfuk.

 

     

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak asi hľadaj niekoho hoci aj v inom meste (u nás je jedno kde ti na SK spravia TK) kto ti technickú spraví práve za tú flasku... Lebo vieš ako to je. Kto chce hľadá spôsoby alebo peniaze nie sú všetko ale všetko je za peniaze.

     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...