Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

405 Mi16 1992


Maverick

Recommended Posts

Ahoj, s těžkým srdcem přemýšlím (ještě to není definitivní) nad prodejem své druhé Mi16. K****i na radnici se rozhodli, že mi u baráku nakreslí modrý lajny, takže musím zeštíhlit vozový park.
Byl by o ni zájem?
Na rovinu říkám, že je na ní strašně moc práce, aby se z ní stala leštěnka. Já ji momentálně používám jako daily car, takže je plně pojízná. STK do léta.
Výbava:
Kromě klimy to má všechno, 4x el. okna, el. zrcátka obě dvě (jedničkové modely měli zpravidla jen pravé, já dodělal i to levé), 4x el. okna, šíbr, kožené el. sedačky s výhřevem atd...

Klady:
Neshnilá karoserie, zdravé prahy a přední nosníky, všetně trojúhelníků u nárazníku, ty bývají pryč jako první.
Motor šlape jak hodinky, chytá za jakéhokoli počasí i teď v mrazech bez problému. Samozřejmě má něco za sebou, takže občas si vezme trochu oleje, ale nic velkýho, nehulí tu modře :-)
Nová táhla ovládání převodovky
Přední náprava po GO - Nové stabilizátory, čepy, axiální táhla, silentbloky ramen
Překrásný kožený interiér, nepotrhané sedačky, přední v elektrice + FUNKČNÍ VÝHŘEV u obou sedadel + chromové kliky z US modelu (bohužel chybí levá zadní, ta je jen plastová stříbrná, zbytek kovový chrom.)
Opravená palubní deska (zpravidla praskají úchyty pro šrouby, jsou vyztuženy hliníkem) v ČERNÉ barvě

Zápory:
Špatná zadní náprava, pruží, jenže je do A a při přejetí nerovnosti mlátí.
Zatuhlá ruční brzda
A teď ten největší prů**r... Bývalý majitel spadl s autem do škarpy, takže jsou měněné dveře ve stejné barvě, blatník jsem neměl, takže je cáknutej sprejem. zadní blatník má promáčklinu v oblasti C sloupku, dvě promáčkliny na střeše, kastle vypadá, že je rovná, ani okna nepraskli.
Netěsní šíbr, já ho přelepil teď páskou, jenže jak tam teklo, tak je trochu rezavá střecha u šíbru.
Prasklý nárazník (dá se zavařit) a pravá mlhovka
Chybí odstřikovače světel

EKO zlodějna 10tis je zaplacena

Závěrem: Auto jezdí, svítí troubí, brzdí..., najezdím s ní kolem 1000km za měsíc

Rád bych, aby ji koupil někdo, kdo ji dá dohromady. Fakt ji neprodám mlaďasovi s mokrejma papírama, to radši hodim čísla do depozitu a auto zavřu na chatě, až na ni bude čas.
Cena 32000,- (Dohoda možná) Na jednu stranu je to dost za starej vrak, na stranu druhou, mizej tyhle auta obrovskou rychlostí, navíc většina má papíry z jinejch verzí, takhle má SVOJE ORIGINÁLNÍ PAPÍRY, žádná přestavba, svařenec atd.




 

DSC_0914.JPG

DSC_0915.JPG

DSC_0916.JPG

DSC_0917.JPG

DSC_0924.JPG

DSC_0927.JPG

DSC_0928.JPG

DSC_0930.JPG

DSC_0931.JPG

DSC_0935.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tam moc plusu i dost minusu. Cena je husta ale rozumet tomu a mit kde to dat do kupy, a garazovat, sel bych do toho. Ale nemam a tak ti preju uspesny prodej a zaroven doufam ze se najde kupec co to ohodnoti. Ja jsem 2.2 predal spis prekupnikovi nez srdcari.... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...