Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ALU kola Peugeot 407 coupe 18 Galaxie


oni

Recommended Posts

No taky sem si rikal po kolika letech jsem se sem vratil.. :D Poridil jsem Francouze od konkurence ale s touhle blbou rozteci (5 x 108) a vyber kol je skoro nulovej. Tyhle se mi asi zamlouvaj nejvice..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak nulovej ? Kde jsi hledal ? MInimálně jsou možnosti 17" a 18", ten pětipaprsek Galaxie se dělal v obou rozměrech, pak ještě 18" Soleil a ještě 17" COSMOS a ještě jedny 17" pětipaprsky na jejichž pojmenování si teď nevzpomenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě by tam dle rozteče a ET měly sedět 17" z 607, to jsou taky asi dva typy. Jo a 18 vícepaprskové z 508. Takže na výběr je, ale chápu, ne každému se to musí líbit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

407 / 607 / 508 .. minimálně z těchto 3 by to mělo sedět, záleží na ET. Okolo 30 bych se už trochu bál, zda nebudou někde drhnout, COSMOS mají ET42 a je to originál obutí. Ale ET 30 zase bude vypadat na autě lépe .. :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to mam na citraka c5 x7 a ten ma ET 31-32 , takze centakovy podlozky by nebylitak hrozny. Hele ze 407 se mi nelibej ani jedny krom tech Galaxii, ty z 607 bych musel videt asi na zivo a ty z 508 akorat projizdim, tam si myslim, ze spise nebudou uplne k sehnani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...