Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Modrý ďábel Peugeot 406


brixtr

Recommended Posts

moje fotky jsou ty z odkazu na rajceti
ale vetsinou to jsou ty novejsi modely vozu
starsi modely sem bud nefotil nebo se jednalo o upravu ktera byla jiz nejakym zpusobem prezentovana
jeste detailne nafocena z BXa - http://havlicek-lukas.rajce.idnes.cz/BX_-_palubka/

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Žárovky v budíkách změn za ledky tím, že žárovičku vytáhneš a dáš místo ní ledku v patici předchozí žárovky ( např. https://www.amazon.com/White-Light-Bulbs-Single-Dashboard/dp/B0099T1SPE ). Kdybys byl z Ostravy, tak je mám doma :)

Světla nového modelu pasovat nebudou. Rozebrat, vyčistit a uvidíš jak vypadají paraboly. Nové světlo TYC vyjde na cca 1000kč, ale může to svítit i hůř než teď :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@čakom teď jsem zrovna projížděl opět tvoje vlákno a koukal na to zda jsi je neměnil  náhodou  :D

To mě přivádí na dotaz který někdo položil před pár lety.. Na stříkání vnitrku světla do černa.. Vím že když se zachová odrazeci plocha tak by to nemělo vadit ale co se týče toho efektu... Nesnižuje to svítivost? 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem se taky dočetl že si to nikde nedělal  :)

Když už bych se do toho zase pouštěl tak to chce rozlepit a vylestit i ze vnitř proto de ptám na ten černý rámeček :)

@dzavel díky za tip. S amazonem mám jednu blbou zkušenost tak se podívám spíš na AE ale aspoň vím po čem koukat.. Jen taková malá věcná... Budíky jsou zelené.. To je žárovkami nebo je tam nějaká fólie? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny žárovky jsou bílé. Jestli chceš změnit, barvu musíš sundat i barvu z folie budíku. Osobně jsem měl barevné ledky a tím jsem zvýraznil původní barvy (žádnou barvu jsem neměnil). Amazon byl jen příklad, který jsem našel nejrychleji. Nakupuji na ebay.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...