Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

peugeot 406 couvaní


David93

Recommended Posts

Ahoj

Chtěl bych se zeptat, jestli je u mé 406ky normální že když zařadím spátečku tak ve tmě není stejnak skoro nic vidět. Vyměnil jsem žárovky, nic jsem neviděl, tak jsem tam dal LED žárovky a opět jsem nic neviděl.

Po dlouhém hledání jsem objevil takové LED žárovky, které svítí do všech stran, tak jsem je tam dal a je to o malinko lepší, už alespoň vidím že něco  vzadu svítí, ale pořád nic moc.

Nemáte někdo nějaké jiné řešení? Nedají se sehnat zadní světla s čirou optikou pro couvačky? 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sundej si sluneční brýle :P

možná by chtělo ta světla zevnitř umýt, na sedanu po face jsem je demontoval a komplet ve vaně vystříkal sprchou a pak vytřel do sucha--svítivost se o cosi zlepšila...

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde mi, že svítí ještě docela slušně, zvlášť oproti autům s jedním miniaturním couvacím světlem. Případně ta folie, ono se to nezdá, ale sežere to hodně světla. No a když se couvá do většího prostoru, který chci na chvíli nasvítit celý, tak si to holt rozsvítím na chvíli brzdovkama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No žádnej osobák nesvítí při couvání tak aby měl za sebou " denní světlo " na většině osobních aut jsou couvací světla spíš o tom že tam musí být aby signalizovali že couváš pro ostatní účastníky provozu. Někdo si pomáhá bliknutím brzdovým světlem někdo si přisvítí mlhovkou. Ale už jsem viděl že pod nárazníkem měli na autě namontované pomocné světlo na couvání. Občas stačí i jen otevřít okno a vystrčit hlavu z okna. Nebo otevřít dveře a vyklonit se ze dveří ale pozor na to aby jsi nezavadil o něco těma dveřma.

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK 

Takže asi nic s tim udělat nepujde. Vyděl jsem nějaké tuning světla na 406 s čirou optikou, že by to asi i mohlo líp svítit, ale jenom na starší modely na nový jsem nenašel.

Když to porovnám se Škoda Octavii tak ta svítí docela slušně, osvítí i větší prostor.

No skusím demontovat a pořádně očistit i zevnitř a uvidíme 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎22‎.‎2‎.‎2018 at 11:40, David93 napsal:

OK 

Takže asi nic s tim udělat nepujde. Vyděl jsem nějaké tuning světla na 406 s čirou optikou, že by to asi i mohlo líp svítit, ale jenom na starší modely na nový jsem nenašel.

Když to porovnám se Škoda Octavii tak ta svítí docela slušně, osvítí i větší prostor.

No skusím demontovat a pořádně očistit i zevnitř a uvidíme 

Mal som P307 2.0 HDi. Mudrlant vymyslel iba jedno cuvacie svetlo na pravej strane a pod cervenym plexy. S takym osvetlenim nebolo mozne nieco vidiet a tiez som si prisvecoval brzdovkami. Jedine mozne riesenie vidim v tom, dat si instalovat dodatocne cuvacie osvetlenie. Teraz som na 308 II (T9). kde sa im cuvacie osvetlenie skutocne vydarilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...