Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový Peugeot Rifter na prvních oficiálních fotkách


radim.1008

Recommended Posts

Pěkný,to berlingo je taky hustý,ale bohužel ty motory od mountfieldu ze sekaček jsou katastrofa,ten silnější benzín z traktůrku bude mít dokonce filtr pevných částic.Budou se ještě někdy dělat auta pro řidiče,co rádi řídí?:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kus som to preklikal....na 24 772 €

+ 350 €  metaliza....no cervena nie je v ponuke . cena ok . iny vyrobcovia 550 aj 1000 €

+ 850 € presklena strecha som vynechal

+ 150 €  ohrev sedadiel . prednych potesujuce . iny vyrobcovia aj 700

+ 650 €  zadna cuvacia kamera a kontrola prekazok 

http://www.peugeot.es/gama/selector-de-coches/nuevo-peugeot-rifter/configuralo.html#/ES/ES/ES-ES/P/summary?mopId=NWIyZTc4OTk5MzBmMTI2ZDNhMmU5OGRh

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ten display v strede  nad vyduchmi je na pevno ?  aka sanca je v reali pri pouzivany odkladacej schranky za nim , ze prezije ...

pripadne pri utierani predneho okna je v ohrozeni...

A ako je na tom prava noha . koleno . priestorovo....ten stredny panel vyzera dost na siroko....

Dik.

Upraveno uživatelem vladosr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, vladosr napsal:

Ten display v strede  nad vyduchmi je na pevno ?  aka sanca je v reali pri pouzivany odkladacej schranky za nim , ze prezije ...

pripadne pri utierani predneho okna je v ohrozeni...

A ako je na tom prava noha . koleno . priestorovo....ten stredny panel vyzera dost na siroko....

Dik.

Displej je na pevno, vzdálenost je dost velká od skla takže bez problémů při mytí, schranka je zase poměrně malá takže na nic moc velkého to není, ale nad sklem je obrovský úložný prostor. 

Prostory pro nohy, při 192cm s místem akorát, mám stejný problém jako u 3008 nebo 5008 že mám koleno přesně na zdrsnene části a je to o zvyk... Ale když si sedačku soupnu úplně dozadu tak ok...

IMG_20180728_0838306.jpg

IMG_20180728_0838359.jpg

IMG_20180728_0839010.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, ozzy56 napsal:

jaký tam máš motor a jak to s ním jede, spotřeba? díky :)

Včerejší kombinace... Jako mimo dálnici se dá jet v pohodě kolem 5l/100km ale dálnice to leze nahoru, nemá to 6 ale i tak to při 135km/h točí cca 2300. Jinak je to 1,5HDi 100koni...

Jinak si myslím, na můj pocit že na to auto málo. Jsem zvyklý na vyšší výkon a při představě 4 lidi, nebo plný kufr by to zasloužilo trošku vic...

IMG_20180728_0837366.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem za info....ostrekovace potesia , takto sa mi to paci.....cyklovac stieracov je klasicky FR  . alebo sa uz daju nadstavovat cykly manualne....

dalej by ma zaujimal rozmer a zatazovy index pneu . pripadne alternativy z TP....

100k je matematicky dost . no asi s plnym autom a kopce bude malo....tak asi max je 130 k...no darmo maly obsah..

Upraveno uživatelem vladosr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skuci

díky :papa

v rodině máme dvě Berlinga 1.6HDi 100 koní a je to znát oproti mým 1.6 HDi 115 koním,  bude to chtít ten 1.5 HDi 96kw,:myslim, ovšem ten rozměr pneu se mi naopak vůbec nelíbit :bojim, ale určitě budou i 16'' v TP

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě pár detailů ke spotřebě... Dnes cesta Kolín - Praha, cesta dle předpisů, 1 osoba + naloženo dost věcí... 

Nájezd na dálnici spotřeba 3,9

Příjezd do Prahy 5,1

Popojizdeni po Praze s výsledkem 5,3 

K tomu jen jednu věc, ač přes dobře udělané převody tak ta 6 na dálnici by sedla a spotřebu by to vylepsilo. Když vezmu v potaz, že auto nemá najeto ani 1000km tak :potlesk

IMG_20180730_0855034.jpg

IMG_20180730_0828511.jpg

IMG_20180730_0800189.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...