Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový Peugeot Rifter na prvních oficiálních fotkách


radim.1008

Recommended Posts

S volantem jsem neměl zadny problém. Tlačítka na volantu v ideálním počtu a velikost volantu přiměřená, nebo jsem si možná už zvykl na ty menší volanty u Peugeotu

Naopak + vidím v tom, že je dvouramenny, místo přesně uprostřed dole je přesně to, kde nejčastěji držím volant

IMG_20180730_0922085.jpg

Upraveno uživatelem skuci
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Jenže ta Dacia má, alespoň podle mého názoru, jednu OBROVSKOU výhodu. Má čtyřválcovou benzínovou atmosféru. Pro mne jakožto zapřísáhlého odpůrce nafty do osobních vozů, je toto další nepoužitelné auto. Jinak je to moc pěkné, né že ne, ale schází mi tam normální motor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na druhé straně si myslím, že se s cenou 550-600 tisíc tlačí někam, kde se dá koupit lepší auto, určitě to nebude jako dosud nejprodávanější Citroen-Peugeot (někde sem to čet)

toho čtyřválce benzín je fakt škoda :(, ale nafťáci si určitě vyberou :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A četl jsi to? Do toho ten rifter se třema veverkama asi nezapadne. Nemluvě o tom, že od spojení Peugeot a GT (i)  očekávám jiné emoce, než teď ve mně vzbuzuje nové Berlingo.

Gran Turismo (anglicky Grand Touring, francouzsky Grand Tourisme), zkratka GT, je druh vysokovýkonného luxusního automobilu navrženého pro cestování vysokými rychlostmi na dlouhé vzdálenosti. Nejčastějším typem je dvoudveřové kupé s celkově dvěma či čtyřmi sedadly.

Upraveno uživatelem David 106s16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Jistě že jsem to četl. 

"Termín „gran turismo“ odkazuje na „Grand Tour“, „velkou pouť“...

Třeba výbava určena pro dlouhé cesty... ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...