Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Externí USB zvukovka....


Hafity

Recommended Posts

Tak, Radku, prosím Tě.

Mám zapojeno, ale:

V subwooferu jsem nahradil vstup IN tím kabelem a jackem zopojil do zesilovače. Teď mi tedy zbyly cinch, což je v pořádku, ale i konektor do zvukovky do PC, na jehož kabelu je i ovládání repro. Takže nevím, jak dál.

Dále po připojení sluchátek nejsou rozpozána a hrají dál repro....

Co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z počítače musiš přivést USB do olympa, v počítači po instalaci nastavit tuto zvukovku jako výchozí. Kabel IN od Subwoferu zapojit do Olympa vzadu. Sluchatka pak připojuješ vpředu Olympa, je možné že repro budeš muset vypnout při poslechu sluchátek.

Ovládání repro je na kabelu kterej je připojený do PC? Tak potom zapoj tento kabel do olympa a dál do subwoferu tak jak to bylo dosud. V tom případě se asi kabel kupoval zbytečně. Netušil jsem že ovladaní je na kabelu mezi zdrojem signalu a subwoferem, ale to ničemu nevadí, jen se musi tento kabel zapojit do Olympa.

O tom kabelu jsme tu celkem diskutovali s Péťou, to jsi mohl napsat že je to tak. Ale jak pišu, nevadi to ničemu, jen ho musiš použít aby ovládání zustalo zachováno.

 

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radek Hurvajz: Tak zapojeno jako jedna zvukovka, druhá zvukovka deaktovována a funguje :) Jenom teda na ovládání stahuju hlasitost buď jednoho nebo druhýho, ale to je pohoda.

Jinak pro ostatní: Je to bomba, konečně sluchátka ukazujou, co umí, z 8smi stupňů hlasitosti dávám tak čtvrtý a je to kravál. :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...