Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kamera - kam ji umístit ?


MP

Recommended Posts

před 12 hodinami, Leo napsal:

 napojenou ji mám na napájení osvětlení horního tlačítka pro otevření dveří (při odemknutí auta se kamera zapne a po zamčení auta se kamera vypne). 

Tak tady to mě nenapadlo . Lepší než tahat káblík kolem celýho okna .

Asi ji taky nakonec hodím za to zrcátko . Koukal jsem na to jen za jízdy , a přišlo mě že to okno je od stěračů očištěný až u spodní hrany zrcátka , že ta kamera bude muset bejt dost nízko .

Upraveno uživatelem MP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎21‎. ‎2‎. ‎2018 at 16:54, Sawoy napsal:

Lukáš:  ???

A to jako proč ??? To ti jak zdůvodnili?

Véna: Čím ten tablet krmíš? Já to jednou použil jako navi a za tři hodiny bylo vymalováno - nestačil se dobíjet. Jinak mapy na 13" byly fajn.

Mmch. za mobil na bočním trojúhelmíkovým okýnku kecy na STK - omezuje výhed. 

Tablet krmím z tý zásuvky co mám na palubce. Krmím z toho i telefon a jiný věci co potřebuju. Na STK byl ten držák na founa na tom trojuhelníku bez problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Semir: Zorné pole řidiče je i mimo stíranou plochu, kdysi jsem to hledal ve vyhláškách (je to celé přední sklo a všechna skla v předních dveřích pravých i levých). Předpis říká, že v zorném poli ... nesmí být nic co omezuje výhled . To s tou stíranou plochou se obvykle používá u prasklého skla - je-li poškození mimo, toleruje se.

Tohle zatím nikomu nevadilo (STK ani PČR) a kdyby jo, půjdu natvrdo do správního řízení. Mně to prostě ve výhledu nebrání, ostatně veškeré problémy se obvykle soustředí na zažízení umístěná na skle.

Nejlíp je to asi popsaný tady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Vena garážmistr napsal:

Tablet krmím z tý zásuvky co mám na palubce. Krmím z toho i telefon a jiný věci co potřebuju. Na STK byl ten držák na founa na tom trojuhelníku bez problému.

To jsem pochopil tu zásuvku, a tu máš nataženou ze zapalovače? Měl jsem něco takovýho a odnášela to pojistka nebo se dva mobilY nestíhaly dobíjet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To abych se přiznal nevím odkud to je natažený. Využil jsem k napájení zásuvku kterou tam nechal předchozí  majitel pod palubkou  on tím napájel nějakou navigaci já odtud krmím kameru, a tu trojzásuvku a z ní  běžně  běží tablet, telefon občas ještě radiostanice a maják naráz a v pohodě to funguje. A vím že je až po klíčku. Jsou tam dvě USBčka a tři díry pro zapalovač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...