Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dojezdovka Peugeot 5008


Recommended Posts

kdyby nebyly sedačky ve třetí řadě, tak ok, ale jen tak jí válet v kufru nechci. bohžel už mi jednou chyběla a tu opravnou sadu jsem opravdu nepoužil. Muselo kolo dolu a odvézt do pneuservisu na zalepení.

Upraveno uživatelem kveton
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
před 11 hodinami, ucastnik napsal:

Ahoj, nevite nahodou jaka je logika zda ma P5008 rezervu ci ne ? Mam na mysli to puvodni MPV. Tata schani nejakou 7mi mistnou verzi a chtel by rezervu ...

U 7 mi místné verzi rezerva není a u 5 ti místné verzi to záleželo většinou na původním majiteli jak si auto objednal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kveton já bych to asi řešil tak že bych tu dojezdovku zabalil do nějakého futrálku a když bych jel někam dál tak ji do kufru přiložil pokud bude kufr prázdný tak zajistit gumycukem proti pohybu pokud bude v kufru naloženo tak ji šikovně zaskládat mezi náklad. Asi při ježdění kolem komína není úplně nutná ale na delší cesty to není od věci mít ji v autě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já u auta bez rezervy (půjčeném) vezl na dovolenou (3500km) v kufru mezi báglama jednu zimní. No nepotřeboval jsem jí. Pak jsem jel s děckama tady kousek a při odjezdu prázdné kolo. Byl jsem rád že rezervu ve svém autě mám. Za chvilku vyměněno a jelo se dál. Nechápu že dnes dělají auta bez plnohodnotné rezervy.

     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radim, tak to je snad kompresůrek, jaké další nářadí myslí? Hever a klíč? Ten jsem si přidal prakticky hned.

 

Jinak co se rezervy týče, do 2010/2011 tam rezerva byla, od 2012 ve výbavě Active byla rezerva, ve výbavě Allure už ne. Po FL už byla jen opravná sada. Ale ta je tam vždy, když není rezerva.

Dokoupení rezervy jako funglovka cca 11tis. Z druhé ruky moc neušetříš, nejlevněji jsem to sestavil za cca 8500.  Ale kolo bylo sjeté, když najdeš slušné, složíš to tak za 9500/10000Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...